15:00 - 17:00 |
Junis |
Trainingsgroep |
4 |
|
16:15 - 17:15 |
Keeperstraining |
Trainingsgroep |
3 - AB |
Keeperstraining JJ |
16:15 - 17:15 |
Hummels / Funkey |
Faye Schenke Medina Serghini Phileine van Heumen Tim Hesselink Toine Vergeer Yenthe Schenke |
3 - CD |
|
16:15 - 17:30 |
Jongens O10-1 |
Judith Michels Luca van der Weele Symon Kalksma |
5 - AB |
Judith Michels doet op woensdag veldcoördinatie op veld 5 |
16:15 - 17:15 |
Jongens O7-1 |
|
1 |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O8-1 |
|
1 |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O9-1 |
Dylano Peterse Mees Boer |
2 - AB |
|
16:15 - 17:30 |
Meisjes O10-1 |
Sanne Rodenburg |
5 - CD |
|
16:15 - 17:30 |
Meisjes O10-2 |
Seán van Schagen Sem van de Meent |
5 - CD |
|
16:15 - 17:30 |
Meisjes O10-3 |
Amy van der Linden Charlotte Hehemann |
5 - AB |
Judith Michels doet op woensdag veldcoördinatie op veld 5 |
16:15 - 17:15 |
Meisjes O7-1 |
Imke van Wilgen Noortje van Eikenhorst |
1 |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O8-1 |
Mara Vervark Tess Hageraats |
1 |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O8-2 |
Lotte Schmitz Lieke de Jong |
1 |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O8-3 |
Evie van der Monde Mila van der Linden |
1 |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O9-1 |
Brechtje te Lintel Hekkert Julia Muns |
2 - CD |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O9-2 |
Rosa De Looij Sterre Goes |
2 - CD |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O9-3 |
Caithlin Hitharie Lenthe Rijsdam |
2 - AB |
|
16:15 - 17:15 |
MixO7-1 |
Daan Roelands Seph Rozema |
1 |
|
17:30 - 18:30 |
Jongens O12-1 |
Frederique Buitelaar |
3 - A |
Extra training JO12-1 & MO12-1/2
Om de week Jongens en Meisjes |
17:30 - 19:00 |
Jongens O14-1 |
Thierry Overdijk Marijn Auney |
1 - CD |
|
17:30 - 19:00 |
Jongens O14-2 |
Laurens Koning Quinten Welink |
5 - AB |
|
17:30 - 19:00 |
Jongens O16-1 |
Paul Eggen Rens Hillebrand |
1 - AB |
|
17:30 - 18:30 |
Meisjes O12-1 |
Frederique Buitelaar |
3 - B |
Extra training JO12-1 & MO12-1/2
Om de week Jongens en Meisjes |
17:30 - 18:30 |
Meisjes O12-2 |
Frederique Buitelaar |
3 - B |
Extra training JO12-1 & MO12-1/2
Om de week Jongens en Meisjes |
17:30 - 19:00 |
Meisjes O18-3 |
Colin Minetti Koen Reatsch |
5 - CD |
|
17:30 - 19:00 |
Meisjes O18-4 |
Marin Bögemann |
2 - AB |
|
19:00 - 20:30 |
Heren 2 |
Pieter van der Linden |
5 - AB |
|
19:00 - 20:30 |
Jongens O16-2 |
Thijs den Ouden Koen Reatsch |
3 - AB |
|
19:00 - 20:30 |
Jongens O16-3 |
Jasmijn Willemsen Olivier Roset |
1 - CD |
|
19:00 - 20:30 |
Jongens O18-1 |
|
5 - CD |
|
19:00 - 20:30 |
Meisjes O14-1 |
Amber Lette Donna ten Brink |
3 - CD |
|
19:00 - 20:30 |
Meisjes O16-1 |
Eliza Hakstege Emma van Rijn |
1 - AB |
|
19:00 - 20:30 |
Meisjes O16-3 |
Marin Bögemann |
2 - AB |
|
19:00 - 20:30 |
Meisjes O16-4 |
Colin Minetti |
2 - CD |
|
20:30 - 22:00 |
Dames 2 |
|
1 - CD |
|
20:30 - 22:00 |
Dames 4 |
|
2 - CD |
|
20:30 - 22:00 |
Heren 3 |
|
5 - AB |
|
20:30 - 22:00 |
Heren 30-1 |
|
5 - CD |
|
20:30 - 22:00 |
Heren 45-1 |
|
1 - AB |
|
20:30 - 22:00 |
Jongens O18-2 |
Thierry Overdijk Paul Eggen |
2 - AB |
|