Trainingsschema
fotoheader2.jpg header.jpg
Dit schema loopt van 17-2-2020 t/m 23-2-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:45 Jongens D3 Marcel Bakx 5 - CD marcel
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Sem Tolsma
Sanne Wortman
1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Paul Wismeijer 1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D5 Kim van Soest
Noa van Niekerk
3 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D6 2 - AB Hockey Entertainment 1
16:30 - 17:45 Meisjes D7 5 - AB Hockey Entertainment 2
17:30 - 19:00 G-Hockey 1 Maaike Hooghiemstra 4
17:30 - 19:00 Jongens C1 Perre Blaas
Rens Hillebrand
1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Dion Charité
Sophie Custers
1 - CD
17:45 - 19:00 Jongens B2 Kylian Los 5 - CD
17:45 - 18:45 Jongens C2 Marcel Bakx 3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B4 2 - AB Hockey Entertainment 1
17:45 - 19:00 Meisjes C7 5 - AB Hockey Entertainment 2
19:00 - 20:30 Jongens B1 Reinhard Haverkamp
Teddy Voordouw
5 - AB
19:00 - 20:15 Jongens B3 5 - CD Hockey Entertainment 2
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Marcel Bakx 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Jet Molenaar
Rick Dieben
1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes C5 2 - AB Hockey Entertainment 1
20:30 - 22:00 Trimgroep 1. Bram vd Boon Bram van der Boon 1 - AB
20:30 - 22:00 Trimgroep 2. Jan-Willem Regtering Jan Willem Regtering 5
20:30 - 22:00 Trimgroep 3. Reinhard/Stijn Reinhard Haverkamp
Stijn de Groot
3 - AB
20:30 - 22:00 Trimgroep 4. Maarten van Moorsel Maarten van Moorsel 2 - CD
20:30 - 22:00 Trimgroep 5. Thijs Prause Thijs Prause 3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Meisjes C3 Marcel Bakx 2 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes C6 3 - AB Hockey Entertainment
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Bente Piera
Roos Gaarkeuken
1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Björn Nusse
Jasper Habets
1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Daan Verkleij
Luke Kalksma
5 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes B7 Brooke Young 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Daniek Slof
Eliza Hakstege
5 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B5 Marcel Bakx 2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C4 3 - AB Hockey Entertainment
18:30 - 20:00 Jongens B1 Reinhard Haverkamp
Teddy Voordouw
2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Rens Hillebrand
Brooke Young
5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Daan Verkleij 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Jolie Hopman 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Bente Captein 5 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jordy Motta 2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A4 Mees van Katwijk 4
19:00 - 20:15 Meisjes A5 3 - AB Hockey Entertainment
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Jet Molenaar
Rick Dieben
3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Arnoud Boersma 5
20:30 - 22:00 Dames 2 Jordy Motta 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 4 4
20:30 - 22:00 Heren 1 Robbert Groeneveld
Tomas Poggio Van Deventer
1
20:30 - 22:00 Heren 2 Chiel-Jan Delis 2
20:30 - 22:00 Heren 4 3 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes C5 2 - AB Hockey Entertainment
17:15 - 18:30 Meisjes D4 Paul Wismeijer 5 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes D6 Mees van Katwijk 5 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Dion Charité
Sophie Custers
1 - CD Gasttraining
18:15 - 19:15 Jongens B3 2 - AB Hockey Entertainment
18:15 - 19:30 Meisjes D3 Sanne Wortman
Sem Tolsma
3 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes D5 Kim van Soest
Noa van Niekerk
3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jordy Motta
Marcel Bakx
5 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B6 René Bastiaans 2 - CD
19:15 - 19:45 Jongens B3 Arthur Bussink 4 Extra training maand November
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Mees van Katwijk 2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A3 1 - CD Hockey Entertainment
20:30 - 22:00 Dames 3 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 5 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A 5
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B 5
20:30 - 22:00 Heren Veteranen L 5
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Meisjes C7 Marcel Bakx 2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Björn Nusse
Jasper Habets
1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Jolie Hopman 5 Oefenwedstrijd
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Bente Piera
Roos Gaarkeuken
1 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes C6 2 - CD Hockey Entertainment 1
17:15 - 18:15 Meisjes D7 3 - AB Hockey Entertainment 2
17:30 - 18:45 Jongens B2 Kylian Los 3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B4 Marcel Bakx 2 - AB
18:15 - 19:15 Jongens D3 3 - AB Hockey Entertainment 2
18:15 - 19:15 Meisjes C4 2 - CD Hockey Entertainment 1
18:30 - 20:00 Jongens B1 Reinhard Haverkamp
Teddy Voordouw
1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Perre Blaas
Rens Hillebrand
1 - CD
18:30 - 19:45 Jongens C2 Ernst-Jan Troe 4
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Jasper Habets 3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Bente Captein 5 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Jet Molenaar
Rick Dieben
5 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes A4 3 - AB Hockey Entertainment 2
19:15 - 20:15 Meisjes A5 2 - CD Hockey Entertainment 1
20:30 - 22:00 Dames 1 Arnoud Boersma 5
20:30 - 22:00 Dames 4 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Mees van Katwijk 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Veterinnen 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Robbert Groeneveld
Tomas Poggio Van Deventer
1
20:30 - 22:00 Trimgroep 6. Teddy Voordouw (donderdag) Teddy Voordouw 4
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Beginners EF Trainingsgroep 3 - AB Marcel Bakx
16:30 - 17:30 Keeperstraining Trainingsgroep 4
17:30 - 19:00 Jongens D2 Daan Verkleij
Luke Kalksma
1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Julian Lems 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Daniek Slof
Eliza Hakstege
1 - CD
17:45 - 19:00 Beginners CD Trainingsgroep 3 - AB Marcel Bakx
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jordy Motta
Marcel Bakx
5 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A3 Mees van Katwijk 1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B2 Daan Verkleij
Brooke Young
5 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B5 Perre Blaas 2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B6 Daniek Slof 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B7 Julian Lems 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Arnoud Boersma 1
20:30 - 22:00 Dames 3 3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Robbert Groeneveld
Tomas Poggio Van Deventer
5
20:30 - 22:00 Heren 2 Chiel-Jan Delis 2
20:30 - 22:00 Heren 4 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 2
20:30 - 22:00 Trimgroep 7. Marcel Bakx (vrijdag) Marcel Bakx 4

Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn