Trainingsschema
fotoheader2.jpg header.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Meisjes C6 zaal Daan Reatsch
Zoe Koetsier
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
16:45 - 17:45 Meisjes C5 zaal Marcel Bakx HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
17:15 - 18:15 Meisjes C3 zaal Paul Wismeijer
Rosanne Bonte
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
17:45 - 18:45 Meisjes B5 zaal Marcel Bakx HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
18:15 - 19:15 G-Hockey zaal HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
18:45 - 19:45 Jongens C3 zaal Marcel Bakx HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
19:15 - 20:30 Jongens C1 zaal Luke Kalksma
Sanne Wortman
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
19:45 - 21:00 Jongens C2 zaal Robin Rolink
Stein Verhaagen
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
20:30 - 21:30 Meisjes B3 zaal Sanne Wortman HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
21:00 - 22:00 Meisjes A4 zaal Donna ten Brink HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Meisjes D5 zaal Bibi van Keulen
Jilse Iemhoff
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
16:15 - 17:15 Meisjes D6 zaal Josephine Gouw
Lynn de Gans
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
17:15 - 18:30 Meisjes D1 zaal Gibson Wilschut
Sophie Custers
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
17:15 - 18:30 Meisjes D2 zaal Carlijn Habets
Donna ten Brink
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
18:30 - 19:30 Jongens D3 zaal Sanne Wortman
Sem Tolsma
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
18:30 - 19:30 Meisjes C4 zaal Anna Segers
Tessa Kremer
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
19:30 - 20:30 Dames Jong 3 zaal Thijs van Tol HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
19:30 - 20:30 Meisjes B6 zaal Sem Tolsma HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
20:30 - 21:30 Dames 5 zaal Jade Holborough
Nikki Klein
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
20:30 - 21:30 Meisjes A2 zaal Sem Tolsma HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
21:30 - 22:30 Dames 1 zaal Arnoud Boersma HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
21:30 - 22:30 Heren 1 zaal Blake Cuckow
Robbert Groeneveld
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:15 - 15:15 Hummel/Funckey zaal Fleur Ausems HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
14:15 - 15:15 Meisjes 6E1 zaal Sanne Wortman HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
14:15 - 15:15 Meisjes F3 zaal Marcel Bakx HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
14:15 - 15:15 Mixteam F1 zaal Fleur Ausems HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
14:15 - 15:15 Mixteam F2 zaal Fleur Ausems HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
14:15 - 15:15 Mixteam F3 zaal Fleur Ausems HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
15:15 - 16:15 Jongens 6E3 zaal Marcel Bakx HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
15:15 - 16:15 Jongens F1 zaal Marcel Bakx HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
15:15 - 16:15 Meisjes 6E2 zaal Sanne Wortman HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
15:15 - 16:15 Meisjes 6E3 zaal Sanne Wortman HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
16:15 - 17:15 Keeperstraining Trainingsgroep HCA Hockeyzaak Dome (veld 3 / kleine veld))
16:15 - 17:15 Jongens 6E1 zaal Sanne Wortman HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
16:15 - 17:15 Jongens 6E2 zaal Sanne Wortman HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
16:15 - 17:15 Meisjes F1 zaal Marcel Bakx HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
16:15 - 17:15 Meisjes F2 zaal Isabel Zaagmans
Merle Tjaden
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
17:15 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep HCA Hockeyzaak Dome (veld 3 / kleine veld))
17:15 - 18:15 Jongens 8E1 zaal Juul van Katwijk
Marcel Bakx
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
17:15 - 18:15 Meisjes 8E1 zaal Evi Wijnans
Mara van de Meent
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2) Samen met M8E1
17:15 - 18:15 Meisjes 8E2 zaal Amber Lette
Nynke Vervark
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2) Samen met M8E1
18:15 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep HCA Hockeyzaak Dome (veld 3 / kleine veld))
18:15 - 19:30 Meisjes C1 zaal Daniek Slof
Eliza Hakstege
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
18:15 - 19:30 Meisjes C2 zaal Mette Kranenburg
Sem Tolsma
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
19:15 - 20:15 Keeperstraining Trainingsgroep HCA Hockeyzaak Dome (veld 3 / kleine veld))
19:30 - 20:45 Jongens A1 zaal Daan Verkleij
Reinhard Haverkamp
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
19:30 - 20:45 Jongens B1 zaal Marcel Bakx
Thierry Overdijk
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
20:15 - 21:15 Keeperstraining Trainingsgroep HCA Hockeyzaak Dome (veld 3 / kleine veld))
20:45 - 21:45 Dames 4 zaal Reinhard Haverkamp HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
20:45 - 21:45 Heren 4 zaal HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
21:15 - 22:15 Keeperstraining Trainingsgroep HCA Hockeyzaak Dome (veld 3 / kleine veld))
21:45 - 22:45 Dames A30 zaal HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
21:45 - 22:45 Heren A35 zaal HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Meisjes D3 zaal Isa Wagter
Lisa Tolsma
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
16:15 - 17:15 Meisjes D4 zaal Arwen Wijnans
Lysanne de Vries
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
17:15 - 18:30 Jongens D1 zaal Jasper Habets
Kristiaan Bruggers
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
17:15 - 18:30 Jongens D2 zaal Emma van Rijn
Julian Lems
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
18:30 - 19:45 Meisjes A1 zaal Aleksandra Dyminska
Blake Cuckow
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
18:30 - 19:45 Meisjes B1 zaal Dion Charité
Perre Blaas
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
19:45 - 21:00 Dames 1 zaal Arnoud Boersma HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
19:45 - 21:00 Jongens B2 zaal Julian Lems HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
21:00 - 22:15 Heren 1 zaal HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
21:00 - 22:15 Heren 2 zaal Sander van Perlo HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Jongens 8E2 zaal Jasmijn Willemsen
Marcel Bakx
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
16:15 - 17:15 Meisjes 6E4 zaal Neyva Isabel Albregt
Sanne Wortman
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
16:15 - 17:15 Meisjes 6E5 zaal Danique Postma
Sanne Wortman
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
17:15 - 18:15 Meisjes 8E3 zaal Bernadet van Dongen
Marcel Bakx
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
17:15 - 18:15 Meisjes 8E4 zaal Lisa Segers
Rosanna Hendriks
HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
17:15 - 18:15 Meisjes C7 zaal Senna Klepke
Sofia Rozemond
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
18:15 - 19:15 Jongens A2 zaal Marcel Bakx HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
18:15 - 19:15 Meisjes B2 zaal Daan Auney
Ruben Bootsma
HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
19:15 - 20:15 Meisjes B4 zaal Sem Tolsma HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
19:15 - 20:15 Meisjes B7 zaal Julian Lems HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
20:15 - 21:15 Jongens A3 zaal Bente Captein HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
20:15 - 21:15 Meisjes A3 zaal Aleksandra Dyminska HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)
21:15 - 22:15 Dames Jong 1 zaal Mees van Katwijk HCA Hockeyzaak Dome (veld 2)
21:15 - 22:15 Dames Jong 2 zaal Aleksandra Dyminska HCA Hockeyzaak Dome (veld 1)

Agenda

Nog geen agenda punten.
Hele agenda

Video


Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn