Volg ons op:
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes E1 31771 HC Ypenburg M8E2 15:00 15:00 Veld 4  info
Meisjes E10 32844 L.S.C. ALECTO ME11 45 08:15 09:00 uit -   info
Meisjes E2 31738 Noordwijk M8E2 70 09:35 10:45 uit -   info
Meisjes E3 31696 HV Bleiswijk M8E1 65 07:40 08:45 uit -   info
  veld 1C/D  
Meisjes E4 31733 MHC Forescate M8E3 10:15 10:15 Veld 3   info
Meisjes E5 31688 Wateringse veld M8E1 10:15 10:15 Veld 3   info
Meisjes E6 32862 Craeyenhout ME6 11:15 11:15 Veld 4  info
Meisjes E7 32855 Klein Zwitserland ME11 70 11:20 12:30 uit -   info
Meisjes E8 32771 Leidse Hockey Club Roomburg ME4 45 08:00 08:45 uit -   info
  Veld 2C  
Meisjes E9 32764 HC De IJssel ME7 11:15 11:15 Veld 4  info
Meisjes F1 34015 MHC Voorhout MF3 08:45 08:45 Veld 4  info
Meisjes F2 34292 Hockeyclub Alkemade MF1 45 10:45 11:30 uit -   info
Meisjes F3 34327 L.S.C. ALECTO MF1 10:00 10:00 Veld 4  info
Meisjes F4 34307 Schoonhovense MHC MF2 80 08:10 09:30 uit -   info
  Veld 2C  
Meisjes F7 20120 VMHC Pollux CK-MIX F1 0 07:20 09:00 DELFT info
Jongens E1 29801 Leidse Hockey Club Roomburg J8E1 12:30 12:30 Veld 4  info
Jongens E2 29779 LOHC J8E2 13:45 13:45 Veld 4  info
Jongens E3 29774 HCRB J8E1 09:30 09:30 uit -   info
  Let op: veld CD  
Jongens E4 30279 LOHC JE7 65 09:10 10:15 uit -   info
  veld 5A  
Jongens E5 30280 HC De IJssel JE2 16:15 16:15 Veld 4  info
Jongens F1 31055 HC Ypenburg JF2 10:00 10:00 Veld 4  info
Jongens F2 31051 V.M.H.C. CARTOUCHE JF1 60 14:50 15:50 uit -   info
  Alphen uittenue  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F3 31054 Leidse Hockey Club Roomburg JF3 08:15 08:45 Veld 4  info

25 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 23347 HC Ypenburg MA1 70 11:20 12:30 uit -   info
Meisjes A2 23424 HC Schiedam MA2 17:45 17:45 Veld 1   info
  Elftal van dienst  
Fluiten: Tom Keuper (Jongens A3 ZAAL) en Kylian Los (Jongens A3)
Meisjes A3 23907 Schoonhovense MHC MA1 13:15 13:15 Veld 1   info
Fluiten: Timothy Lionarons (Heren 1) en Ruud van Tol (Trimgroep 3. Thijs Prause)
Meisjes A4 23655 Catwijck MA2 65 14:40 16:15 uit -   info
Meisjes A5 24457 LOHC MA6 65 13:10 14:45 uit -   info
Meisjes B1 24537 Hockeyclub Barendrecht MB1 70 09:20 10:30 uit -   info
Meisjes B2 24663 hdm MB3 13:15 13:15 Veld 2   info
Fluiten: Jos de Vries (Jongens A1 ZAAL) en Stijn van de Ven (Jongens A1)
Meisjes B3 25199 HC Pijnacker MB4 70 13:35 14:45 uit -   info
Meisjes B4 25460 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB4 80 15:45 17:05 uit -   info
Meisjes B5 25920 De Kieviten MB6 16:15 16:15 Veld 3   info
Fluiten: Emily van de Burgt (Meisjes A3 ZAAL) en Ellen Dieben (Meisjes A3)
Meisjes B6 25192 V.M.H.C. CARTOUCHE MB4 11:45 11:45 Veld 1   info
Fluiten: Stijn van der Laan (Jongens A3 ZAAL) en Alex Wallaart (Heren 2)
Meisjes B7 25668 Goudse MHC MB3 14:45 14:45 Veld 2   info
Fluiten: Wies Elenbaas (Meisjes A2) en Isabel van Rongen (Meisjes A2)
Meisjes B8 26240 H.C. Derby MB6 70 14:05 15:45 uit -   info
Meisjes B9 26261 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB7 09:45 10:15 Veld 2   info
Fluiten: Sebastiaan Kop (Jongens B2 ZAAL) en Timmo Straathof (Jongens A3 ZAAL)
Meisjes C1 26268 Craeyenhout MC1 08:45 08:45 Veld 1   info
Fluiten: Alain Charité (Jongens A3 ZAAL) en Job-Joris Meijer (Jongens A3)
Meisjes C2 26436 Goudse MHC MC1 50 09:55 10:45 uit -   info
  Let op Alphen afwijkend (geen zwart) tenue  
Meisjes C3 26849 Ring Pass Delft MC4 65 12:55 14:00 uit -   info
Meisjes C4 27269 LOHC MC6 65 15:10 16:15 uit -   info
Meisjes C5 27399 Berkel Rodenrijs MC4 70 10:20 11:30 uit -   info
Meisjes C6 27143 V.M.H.C. CARTOUCHE MC6 60 14:45 15:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C7 27689 HC Schiedam MC6 34 11:56 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C8 28242 Hockey Club Rotterdam MC14 65 14:55 16:00 uit -   info
  Alphen svp ander tenue  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D1 28567 MHC Voorhout MD1 65 10:40 11:45 uit -   info
Meisjes D2 34574 Rijswijksche Hockey Club MD3 08:45 08:45 Veld 3   info
Fluiten: Gina Broekhuizen (Meisjes B6) en Florine Haverkamp (Meisjes B6)
Meisjes D3 34815 HGC MD6 08:45 08:45 Veld 2   info
Fluiten: Rosanne Bonte (Meisjes B6) en Sterre Hunink (Meisjes B6)
Meisjes D4 28717 Hockey Club Rotterdam MD5 65 11:25 12:30 uit -   info
  Alphen svp ander tenue  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D5 29125 De Kieviten MD4 17:45 17:45 Veld 2   info
Fluiten: Demi Sami (Meisjes A3 ZAAL) en Jessie de Grauw (Meisjes A3)
Meisjes D6 28795 HDS MD2 70 08:05 09:15 uit -   info
Meisjes D7 29446 hdm MD10 11:45 11:45 Veld 2   info
Fluiten: Roxy Hagen (Meisjes B7 ZAAL) en Sjoukje Kraak (Meisjes B7)
Meisjes D8 29455 Berkel Rodenrijs MD7 11:45 11:45 Veld 3   info
Fluiten: Noa Verschuur (Meisjes B7 ZAAL) en Nikki Verwoerd (Meisjes B7 ZAAL)
Jongens A1 20458 Hockey Club Rotterdam JA2 10:15 10:15 Veld 1   info
Fluiten: Christian Broers (Heren 3) en Marten-Jan Ringers
Jongens A2 20651 HC De IJssel JA1 60 11:30 12:30 uit -   info
Jongens A3 20805 HC Pijnacker JA3 14:15 14:45 Veld 1   info
Fluiten: Olivier de Klerk (Heren 1) en Maarten van Moorsel (Heren Veteranen B)
Jongens B1 25843 HC Athena JB1 70 11:20 12:30 uit -   info
Jongens B2 21375 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JB1 13:15 13:15 Veld 3   info
Fluiten: Joost Captein (Jongens A1 ZAAL) en Rens Hillebrand (Jongens A1 ZAAL)
Jongens C1 21851 MHC Forescate JC1 16:15 16:15 Veld 1   info
Fluiten: Annemiek Ringers en Peter Barentsen
Jongens C2 22089 Klein Zwitserland JC3 14:45 14:45 Veld 3   info
Fluiten: Laura Leblans (Meisjes A2) en Romy van Rijn (Meisjes A2)
Jongens C3 22292 Catwijck JC1 16:15 16:15 Veld 2   info
Fluiten: Mirte Bekker (Meisjes A3) en Isha Dieben (Meisjes A3)
Jongens D1 22748 LOHC JD2 65 14:40 15:45 uit -   info
Jongens D2 22842 MHC Forescate JD2 17:45 17:45 Veld 3   info
Fluiten: Cillian Damen (Jongens A3 ZAAL) en Julian van Dijck (Jongens A3 ZAAL)
Jongens D3 23211 D.H.C. Hudito JD4 70 11:20 12:30 uit -   info


Contact
Bezoekadres :
Sportpark Zegersloot
Olympiaweg 3
2406 LG Alphen a/d Rijn
Postadres:
Postbus 8
2400 AA Alphen a/d Rijn

Clubhuis
Tel. (0172) 475903
[email protected]
Ma-vrij
 : 16.00-23.00
Za-zo 
 : 08.30-19.30
Betalen
 : pinnen en 

   contactloos

Tenue
Rok/broek : zwart
Shirt : groen/wit
Kousen : groen
Handige links



iOS app
Android app