Commissies/vrijwilligers
fotoheader1.jpg fotoheader2.jpg

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Ard-Jan Bruggers Coördinator [email protected]
Jan Ahlheid Groundsman
Bar
Maarten van Moorsel Coördinator [email protected]
Thijs Prause Lid
Ria Heijmans Lid
Riek Klomp Lid
Bestuur
Sandra Habets Voorzitter [email protected]
Eric van Dongen Penningmeester [email protected]
Carin Kleiweg Secretaris [email protected] 06-22461559
Peter Barentsen Faciliteiten [email protected]
Paul Kop Hockey [email protected]
Communicatie
Wiek Rozemond Voorzitter
Loes Kloppenborg HCA Nieuwsbrief
Fabian van der Weele Webmaster [email protected]
Desiree Mulder Webmaster [email protected]
Dames 1
Robin Tromp Trainer/coach Dames 1
Nicole de Groot Manager
Faciliteiten
Peter Barentsen Voorzitter [email protected]
Maarten van Moorsel Bar
Ard-Jan Bruggers Accommodatie
Marcel Wagter Materiaal
Feestcommissie
Robert Jan Houweling Voorzitter
Gé Kapteijn Lid
Gastheer/gastvrouw
Alice Key Coördinator
G-Hockey
Elise Duffhues Coördinator G-Hockey traint op maandagavond van 18.00-19.00 uur. Wie mee wil doen is welkom, maar meld je eerst even aan bij [email protected]
Linda de Winter Coördinator [email protected]
Maaike Hooghiemstra Coördinator [email protected]
Heren 1
Robbert Groeneveld Trainer/coach Heren 1
Roy Blange Assistent trainer/coach
Robert Jan Houweling Manager [email protected]
Ledenadministratie
Aneta Bruggers - Haan Ledenadministratie [email protected]
Lijncoördinatoren
Teddy Voordouw LijnCo Jongens AB [email protected]
Dimitri Bloemen LijnCo Jongens CD [email protected]
Eugénie van der Wel LijnCo Jongens E [email protected]
Eugénie van der Wel LijnCo Jongens F [email protected]
Arriënne Dekker LijnCo Meisjes A [email protected]
Arriënne Dekker LijnCo Meisjes B [email protected]
Mirjam Booij LijnCo Meisjes C [email protected]
Suzanne Linting LijnCo Meisjes D [email protected]
Mascha Rensen LijnCo Meisjes E 2e jaars [email protected]
Berber Luyendijk - Schepman LijnCo Meisjes E 1e jaars [email protected]
Eugénie van der Wel LijnCo Meisjes F [email protected]
Dimitri Bloemen Lijnco Jongens C
Gé Kapteijn LijnCo Hummels [email protected]
Lijnco's Senioren
Mieke van Gent Lijnco Dames [email protected]
Esther Kapel Lijnco Dames [email protected]
Thierry Ras Lijnco Heren [email protected]
Yorick Debeus Lijnco Trimhockey [email protected]
Materiaalcommissie
Marcel Wagter Coördinator [email protected]
Lauri Bevers Beheer Materiaal [email protected]
Yvonne Hudig Beheer Materiaal
Overig
Alice Key Indeling barcoaches [email protected]
Scheidsrechterscommissie
Pierre Captein Voorzitter
Kiki Zijlstra E-learning/scheidsrechterscursus [email protected]
Bente Captein Indeling zaterdag [email protected]
Pierre Captein Indeling zondag [email protected]
Pascal Los CS+-opleiding talentvolle scheidsrechters [email protected]
Secretariaat
Carin Kleiweg Postbus 8, 2400AA Alphen aan den RIjn
Sponsorcommissie
Sandra Elenbaas Lid
Bart Houtkoop Lid
Ties Bakker Lid
Anne den Hartog Lid
Gert de Jeu Lid
Strafcommissie
Jeroen Groot Lid
Shirly Brouwer Lid
Lonneke Speur Lid
TC Hockey
Paul Kop Voorzitter
Patricia Charité Secretaris
Teddy Voordouw Manager Jongens ABCD
Luuk Buma Manager Meisjes ABCD
Suzanne Linting Manager Jongste Jeugd (EF) jongens en meisjes
Mark-Jan Terwindt Manager Tophockey (selectieteams) [email protected]
Janine Vermeltfoort Manager Trainingscommissie
Toernooicommissie
Lilian Muetstege Voorzitter
Ria Heijmans Lid
Robert Jan Houweling Lid
Tijmen Swier Lid
Tophockey (selectieteams)
Mark-Jan Terwindt Voorzitter Dames 1, Heren 1 en Heren 3
Marjon Stroet Jongens selectie Jongens A1 B1 C1 D1
Pierre Captein Meisjes selectie Meisjes A1 B1 C1 D1
Kim de Wolf Algemeen
Elise Duffhues Algemeen
Trainingscommissie
Janine Vermeltfoort Manager
Vincent Welink Contracten trainers
Luuk Buma Lid
Thijs Prause Lid
Marcel Wagter Lid Trainingsmaterialen
Trainingscoordinatoren
Madelon Voogt Trainingscoordinator Voor DEF jeugd. Aanwezig: maandag van 16.00-20.30 uur en woensdag van 15.15-20.30 uur.
Vertrouwenspersoon
Bas van Batenburg Vertrouwenspersoon
Wedstrijdsecretariaten
Eugénie van der Wel Jeugd [email protected]
Dennis Gerlings Senioren [email protected]
Zaalhockey
Janine Vermeltfoort Lid
Lauri Bevers Lid
Luuk Buma Coördinator
Thijs Prause Keepersclub
 
 

Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn