Trainingsschema
fotoheader1.jpg fotoheader2.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens C2 ZAAL Olav Alakopsa Ridderhof/ Poelgeesthal, De
16:30 - 17:30 Meisjes D5 ZAAL Thijs Prause Oudendijk, Sporthal
17:00 - 18:15 Meisjes D2 ZAAL Marieke Kroon
Roos Gaarkeuken
Rijnstreekhal
17:30 - 18:30 Meisjes D8 ZAAL Thijs Prause Oudendijk, Sporthal
17:45 - 19:00 Meisjes C2 ZAAL Olav Alakopsa Ridderhof/ Poelgeesthal, De
18:15 - 19:30 Jongens C3 ZAAL Bente Captein Rijnstreekhal
18:30 - 19:30 Meisjes D7 ZAAL Thijs Prause Oudendijk, Sporthal
19:30 - 20:45 Meisjes B6 ZAAL Bente Captein Rijnstreekhal
20:45 - 22:00 Jongens A2 ZAAL Bente Captein Rijnstreekhal
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D3 ZAAL Arthur Bussink Ridderhof/ Poelgeesthal, De Starttijd: 16:30 - Eindtijd: 17:35
17:00 - 18:00 Jongens D2 ZAAL Thijs Prause Oudendijk, Sporthal
17:00 - 18:15 Meisjes C4 ZAAL Mees van Katwijk Rijnstreekhal
17:00 - 18:00 Meisjes C5 ZAAL Cyrille Bosman Arena, Sporthal De
17:30 - 18:45 Meisjes B8 ZAAL Arthur Bussink Ridderhof/ Poelgeesthal, De Starttijd: 17:35 - Eindtijd: 18:45
18:15 - 19:30 Meisjes B5 ZAAL Mees van Katwijk Rijnstreekhal
18:45 - 20:00 Meisjes A1 ZAAL Arthur Bussink Ridderhof/ Poelgeesthal, De
19:30 - 20:45 Meisjes A5 ZAAL Mees van Katwijk Rijnstreekhal
20:30 - 21:45 Jongens B1 ZAAL Teddy Voordouw Oudendijk, Sporthal
20:45 - 22:00 Meisjes A2 ZAAL Mels Kroese Rijnstreekhal
21:30 - 22:30 Dames 4 ZAAL Hertogshal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Jongens F3 ZAAL Thijs Prause Gymzaal Verdihof
15:00 - 16:00 Meisjes F3 ZAAL Thijs Prause Gymzaal Verdihof
15:30 - 16:45 Meisjes E5 ZAAL Olav Alakopsa
Pien Molenaar
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
15:30 - 16:45 Meisjes E6 ZAAL Olav Alakopsa
Pien Molenaar
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
16:00 - 17:00 Jongens F1 ZAAL Cato Stuurman
Madelon Voogt
Rijnstreekhal Eindtijd 17:05
16:00 - 17:00 Jongens F2 ZAAL Cato Stuurman
Madelon Voogt
Rijnstreekhal Eindtijd 17:05
16:00 - 17:00 Meisjes F2 ZAAL Thijs Prause Gymzaal Verdihof
16:30 - 18:00 Meisjes E1 ZAAL Oudendijk, Sporthal
16:30 - 18:00 Meisjes E2 ZAAL Oudendijk, Sporthal
16:45 - 17:45 Jongens D3 ZAAL Ridderhof/ Poelgeesthal, De Starttijd: 16:45 - Eindtijd: 17:50
17:00 - 18:15 Jongens E1 ZAAL Cato Stuurman
Madelon Voogt
Rijnstreekhal Starttijd 17:05 - Eindtijd 18:10
17:00 - 18:15 Jongens E2 ZAAL Cato Stuurman
Madelon Voogt
Rijnstreekhal Starttijd 17:05 - Eindtijd 18:10
17:00 - 18:00 Meisjes F1 ZAAL Thijs Prause Gymzaal Verdihof
17:45 - 19:00 Jongens D1 ZAAL Perre Blaas Ridderhof/ Poelgeesthal, De Starttijd: 17:50 - Eindtijd 19:00uur
18:00 - 19:00 Meisjes E10 ZAAL Thijs Prause Gymzaal Verdihof
18:15 - 19:15 Meisjes B4 ZAAL Madelon Voogt Rijnstreekhal Starttijd: 18:10
19:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep Gymzaal Verdihof Trainers; Robin Knot, Thijs Prause
19:15 - 20:30 Meisjes A3 ZAAL Madelon Voogt Rijnstreekhal
20:30 - 22:00 Dames 1 ZAAL Rijnstreekhal
21:00 - 22:00 Heren 3 ZAAL Het Spant, Sporthal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Jongens C1 ZAAL Bente Captein Ridderhof/ Poelgeesthal, De
16:45 - 18:00 Meisjes D1 ZAAL Mees van Katwijk Oudendijk, Sporthal
17:00 - 18:15 Meisjes C3 ZAAL Arthur Bussink Rijnstreekhal
17:00 - 18:00 Meisjes D6 ZAAL Thijs Prause Arena, Sporthal De
18:00 - 19:00 Meisjes C8 ZAAL Thijs Prause Arena, Sporthal De
18:15 - 19:30 Meisjes D4 ZAAL Arthur Bussink Rijnstreekhal
19:00 - 20:00 Meisjes B9 ZAAL Thijs Prause Arena, Sporthal De
19:30 - 20:45 Meisjes C1 ZAAL Manou de Blois
Meike Kerklaan
Rijnstreekhal
20:00 - 21:00 Dames 2 ZAAL Het Spant, Sporthal
20:45 - 22:00 Heren 1 ZAAL Rijnstreekhal
21:30 - 22:30 Dames 3 ZAAL Hertogshal
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens E3 ZAAL Kim Bakker Arena, Sporthal De
16:00 - 17:00 Jongens E5 ZAAL Jet Molenaar Rijnstreekhal Eindtijd: 17:10
16:00 - 17:00 Meisjes E9 ZAAL Thijs Prause Gymzaal Verdihof
16:30 - 17:45 Meisjes E3 ZAAL Dion Charité
Teddy Voordouw
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
16:30 - 17:45 Meisjes E4 ZAAL Dion Charité
Teddy Voordouw
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
17:00 - 18:00 Jongens E4 ZAAL Arthur Bussink Oudendijk, Sporthal eindtijd 18:10
17:00 - 18:15 Meisjes B7 ZAAL Jet Molenaar Rijnstreekhal Starttijd: 17:10 - Eindtijd: 18:20
17:00 - 18:00 Meisjes C6 ZAAL Kim Bakker Arena, Sporthal De
17:00 - 18:00 Meisjes E8 ZAAL Thijs Prause Gymzaal Verdihof
17:45 - 19:00 Jongens B2 ZAAL Teddy Voordouw Ridderhof/ Poelgeesthal, De
18:00 - 19:15 Meisjes C7 ZAAL Arthur Bussink Oudendijk, Sporthal Starttijd 18:10 - Eindtijd 19:20
18:00 - 19:00 Meisjes E7 ZAAL Gymzaal Verdihof
18:15 - 19:30 Meisjes B3 ZAAL Mees van Katwijk Rijnstreekhal Starttijd: 18:20 - Eindtijd: 19:30
19:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep Gymzaal Verdihof Trainers; Roos Gaarkeuken, Thijs Prause
19:15 - 20:30 Meisjes B1 ZAAL Pien Molenaar
Rick Dieben
Oudendijk, Sporthal Starttijd: 19:20 - Eindtijd: 20:40
19:30 - 20:45 Meisjes B2 ZAAL Anne Koolstra
Sine Bijsterveld
Rijnstreekhal
20:30 - 22:00 Jongens A3 ZAAL Teddy Voordouw Oudendijk, Sporthal Starttijd: 20:40 - Eindtijd: 22:00uur
20:45 - 22:00 Jongens A1 ZAAL Bente Captein Rijnstreekhal

Agenda

Nog geen agenda punten.
Hele agenda
 
 

Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn