Trainingsschema
fotoheader1.jpg fotoheader2.jpg
Senioren
D1
19:30 - 21:00
5
Trainer(s)
Robert-Jan van der Meulen
Robin Tromp
Opmerkingen
D3
20:30 - 22:00
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D4
20:30 - 22:00
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:00 - 20:30
1 - AB
Trainer(s)
Pien Molenaar
Rick Dieben
Opmerkingen
MB4
19:30 - 20:30
3 - CD
Trainer(s)
Mees van Katwijk
Opmerkingen
MB5
19:00 - 20:00
2 - CD
Trainer(s)
Perre Blaas
Opmerkingen
MB6
17:45 - 19:00
1 - AB
Trainer(s)
Mees van Katwijk
Opmerkingen
MB8
19:15 - 20:15
1 - CD
Trainer(s)
Thijs Prause
Opmerkingen
Junioren C
MC4
17:45 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Perre Blaas
Opmerkingen
trainer HE1
MC4
17:45 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Perre Blaas
Opmerkingen
MC6
18:00 - 19:15
1 - CD
Trainer(s)
Thijs Prause
Opmerkingen
MC7
17:30 - 18:45
3 - AB
Trainer(s)
Jip Blaas
Opmerkingen
MC8
17:15 - 18:30
5 - AB
Trainer(s)
Daniek Slof
Eliza Hakstege
Opmerkingen
Junioren D
MD5
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Kim van Soest
Sem Tolsma
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:15 - 17:00
4
Trainer(s)
Noa van Niekerk
Opmerkingen
Coordinator Roos
M8E2
16:15 - 17:00
4
Trainer(s)
Sanne Wortman
Opmerkingen
Coordinator Roos
M8E3
16:15 - 17:00
4
Trainer(s)
Maud van Duin
Opmerkingen
Coordinator Roos
M8E4
16:15 - 17:00
4
Trainer(s)
Cato Stuurman
Opmerkingen
Coordinator Roos
M8E5
16:15 - 17:00
5 - ABC
Trainer(s)
Kim van Soest
Opmerkingen
Coordinator Perre
Jongste jeugd E
M6E10
16:15 - 17:00
1 - CD
Trainer(s)
Robin Rolink
Opmerkingen
Coördinatoor Thijs
M6E7
16:15 - 17:00
1 - CD
Trainer(s)
Lieke van der Monde
Opmerkingen
Coördinatoor Thijs
M6E8
16:15 - 17:00
1 - CD
Trainer(s)
Bregje Alders
Lisa Tolsma
Opmerkingen
Coördinatoor Thijs
M6E9
16:15 - 17:00
1 - CD
Trainer(s)
Mette Kranenburg
Opmerkingen
Coördinatoor Thijs
ME11
16:15 - 17:00
1 - AB
Trainer(s)
Mikki Blaas
Opmerkingen
Coordinator Mees
Junioren C
BEG. groep
18:30 - 19:30
4
Trainer(s)
Pepijn Verhagen
Sebastiaan Kop
Opmerkingen
Overig
Beginners
16:15 - 17:15
2 - D
Trainer(s)
Floor Schravendeel
Tommiko van den Braak
Opmerkingen
Trim V
20:30 - 22:00
2 - AB
Trainer(s)
Teddy Voordouw
Opmerkingen
Senioren
H1
20:30 - 22:00
1
Trainer(s)
Robbert Groeneveld
Opmerkingen
H4
20:30 - 22:00
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:15 - 17:00
5 - ABC
Trainer(s)
Famke Bo Lems
Opmerkingen
Coordinator Perre
J8E2
16:15 - 17:00
5 - ABC
Trainer(s)
Sem Tolsma
Opmerkingen
Coordinator Perre
Jongste jeugd E
J6E3
16:15 - 17:00
1 - AB
Trainer(s)
Nina van Rijn
Opmerkingen
Coordinator Mees
J6E4
16:15 - 17:00
1 - AB
Trainer(s)
Julian Lems
Opmerkingen
Coordinator Mees
J6E5
16:15 - 17:00
1 - AB
Trainer(s)
Britt Bakker
Opmerkingen
Coordinator Mees
Overig
Inloopveld
16:15 - 17:00
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
JE1/2 & ME1/2/3/4/5
17:00 - 17:30
2 - ABC
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
wedstrijden
JE1/2 & ME1/2/3/4/5
17:00 - 17:30
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
wedstrijden
JE1/2 & ME1/2/3/4/5
17:00 - 17:30
4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
wedstrijden
JE3/4/5 & ME7/8/9/10/11
17:00 - 17:30
1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
wedstrijden 1e jaars E
Inloopveld
17:15 - 19:30
5 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Inloopveld
17:30 - 17:45
1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Inloopveld
17:30 - 18:30
4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Inloopveld
17:30 - 19:30
3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Inloopveld
18:30 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Inloopveld
18:30 - 19:30
5 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Inloopveld
18:45 - 20:30
3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Inloopveld
20:00 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen