Trainingsschema
fotoheader1.jpg fotoheader2.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Inloopveld Trainingsgroep 3
16:00 - 18:00 Inloopveld Trainingsgroep 4
16:15 - 16:45 Inloopveld Trainingsgroep 5 - CD
16:15 - 17:45 Jongens D1 Björn Nusse
Perre Blaas
5 - AB
16:15 - 17:45 Meisjes D1 Roos Gaarkeuken
Bente Piera
Arthur Bussink
1 - AB
16:15 - 17:45 Meisjes D2 Pien Kan 1 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes D6 Maaike Wagemakers 2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes D7 Max van Amelsfort 2 - CD
16:45 - 17:45 Jongens C2 Mees van Katwijk 5 - CD
17:15 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
17:15 - 18:15 Jongens D3 Max van Amelsfort 2 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes B2 Jolie Hopman 3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C3 Maaike Wagemakers 2 - AB
17:45 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 5 - AB
17:45 - 19:00 Jongens B2 Mees van Katwijk
Perre Blaas
5 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes C1 Sophie Custers
Arthur Bussink
1 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes C2 Rens Hillebrand
Marieke Kroon
1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Maaike Wagemakers 2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Max van Amelsfort 2 - CD
18:45 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
19:00 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 4
19:00 - 20:30 Jongens B1 Teddy Voordouw 5 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jordy Motta
Tomas Poggio Van Deventer
5 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Thijs Prause 3 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A1 Robert-Jan van der Meulen 1
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Max van Amelsfort 2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A5 Maaike Wagemakers 2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Perre Blaas 4
19:30 - 20:30 Meisjes B7 Mees van Katwijk 3 - AB
20:00 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:45 Inloopveld Trainingsgroep 2
16:15 - 17:30 Inloopveld Trainingsgroep 1
16:15 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 4
16:15 - 17:45 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes C7 Floris Piera 5 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes D4 Perre Blaas 3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C5 René Bastiaans 1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C8 Floris Piera 5 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Marin Bögemann
Ruby Macnack
1 - AB
17:45 - 19:15 Jongens C1 Mees van Katwijk
Jasper Habets
3 - AB
17:45 - 18:45 Jongens D2 Perre Blaas 3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B4 Thijs Prause 2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D5 Cato Stuurman 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Tomas Poggio Van Deventer
Jordy Motta
5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Pien Molenaar
Rick Dieben
5 - CD
18:45 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 1 - CD
18:45 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
18:45 - 20:15 Jongens A1 Robert-Jan van der Meulen 1 - AB
19:00 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Teddy Voordouw 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C6 Floris Piera 4
19:15 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes A2 Thomas van der Ziel 2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B5 Perre Blaas 3 - CD
19:30 - 20:30 Jongens A2 Mees van Katwijk 3 - AB
20:15 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F4 Fleur Koetsier
Veralinde Bonte
1 - AB Coordinator Mees
15:00 - 16:00 Jongens F5 Lynn de Gans
Jilse Iemhoff
1 - AB Coordinator Mees
15:00 - 16:00 Meisjes F7 Bibi van Keulen
Amber Lette
1 - AB Coordinator Mees
15:00 - 16:00 Meisjes F8 Julie Ririassa
Josephine Gouw
1 - AB Coordinator Mees
15:15 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep 5
16:00 - 17:00 Jongens F1 Jannes Teunissen 2 - AB Coordinator Mees
16:00 - 17:00 Jongens F2 Kristiaan Bruggers 2 - AB Coordinator Mees
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Lisa Tolsma 2 - CD Coördinator Dion
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Noor van Duin 2 - CD Coördinator Dion
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Isa Wagter 2 - CD Coördinator Dion
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Cheyenne van der Zee 2 - CD Coördinator Dion
16:00 - 17:00 Meisjes F5 2 - AB Coordinator Mees
16:00 - 17:00 Meisjes F6 2 - AB Coordinator Mees
16:15 - 18:30 Inloopveld Trainingsgroep 4
16:15 - 17:15 Jongens E1 Stein Verhaagen 3 Coordinator Perre
16:15 - 17:15 Jongens E2 Sem Tolsma 3 Coordinator Perre
16:15 - 17:15 Meisjes E1 Noa van Niekerk 1 Coordinator Thijs
16:15 - 17:15 Meisjes E2 Sanne Wortman 1 Coordinator Thijs
16:15 - 17:15 Meisjes E3 Maud van Duin 1 Coordinator Thijs
16:15 - 17:15 Meisjes E4 Thijs Prause 1 Coordinator Thijs
16:15 - 17:15 Meisjes E5 Kim van Soest 3 Coordinator Perre
17:00 - 18:00 Jongens E3 Anne-sophie Kop 2 - AB Coordinator Mees
17:00 - 18:00 Jongens E4 Julian Lems 2 - AB Coordinator Mees
17:00 - 18:00 Jongens E5 Mees van Katwijk 2 - AB Coordinator Mees
17:00 - 18:00 Meisjes E10 Romy Bosman 2 - CD Coordinator Dion
17:00 - 18:00 Meisjes E11 Sofie Hehemann 2 - AB Coordinator Mees
17:00 - 18:00 Meisjes E7 Emma van Rijn 2 - CD Coordinator Dion
17:00 - 18:00 Meisjes E8 Zhuzan Mekking 2 - CD Coordinator Dion
17:00 - 18:00 Meisjes E9 Mette Kranenburg 2 - CD Coordinator Dion
17:15 - 17:45 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
17:15 - 17:30 Inloopveld Trainingsgroep 1
17:15 - 18:30 Meisjes D7 Perre Blaas 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Roos Gaarkeuken
Bente Piera
1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Pien Kan 1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B8 Thijs Prause 3 - CD
18:00 - 18:15 Inloopveld Trainingsgroep 2
18:15 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B3 Mees van Katwijk 2 - AB
18:30 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
19:00 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
19:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep 5 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Rick Dieben
Pien Molenaar
5 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Arthur Bussink
Sophie Custers
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Marieke Kroon
Rens Hillebrand
1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Perre Blaas 3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B7 Thijs Prause 3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B6 Mees van Katwijk 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
16:15 - 17:30 Inloopveld Trainingsgroep 1 - CD
16:15 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 4
16:15 - 17:00 Inloopveld Trainingsgroep 5 - AB
16:15 - 17:15 Inloopveld Trainingsgroep 1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D2 2 - CD trainer HE2
16:15 - 17:30 Jongens D3 Luke Kalksma 2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D4 Thijs Prause 3 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes D6 Fleur Dekker 5 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Björn Nusse
Perre Blaas
5 - AB
17:15 - 18:45 Jongens C1 Mees van Katwijk
Jasper Habets
1 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes B2 Jolie Hopman 5 - CD
17:30 - 18:45 Jongens C2 Mels Stegmeijer 3 - AB
17:30 - 18:45 Jongens C3 Joyce Hooft 2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C3 Luke Kalksma 2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Thijs Prause 3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Ruby Macnack
Marin Bögemann
1 - CD
18:30 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 5 - AB
18:30 - 18:45 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
18:45 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 2
18:45 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 5 - CD
18:45 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 3
18:45 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 1
19:00 - 20:30 Jongens A1 Robert-Jan van der Meulen 5 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Teddy Voordouw 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jordy Motta
Tomas Poggio Van Deventer
5 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A2 Bente Captein 1 - AB
19:15 - 20:15 Jongens B2 Mees van Katwijk
Perre Blaas
2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Thomas van der Ziel 3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A4 Joyce Hooft 2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A5 Thijs Prause 4
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:00 Inloopveld Trainingsgroep 3
16:15 - 17:00 Jongens E1 Famke Bo Lems 5 - ABC Coordinator Perre
16:15 - 17:00 Jongens E2 Sem Tolsma 5 - ABC Coordinator Perre
16:15 - 17:00 Jongens E3 Nina van Rijn 1 - AB Coordinator Mees
16:15 - 17:00 Jongens E4 Julian Lems 1 - AB Coordinator Mees
16:15 - 17:00 Jongens E5 Britt Bakker 1 - AB Coordinator Mees
16:15 - 17:00 Meisjes E1 Noa van Niekerk 4 Coordinator Roos
16:15 - 17:00 Meisjes E10 Robin Rolink 1 - CD Coördinatoor Thijs
16:15 - 17:00 Meisjes E11 Mikki Blaas 1 - AB Coordinator Mees
16:15 - 17:00 Meisjes E2 Sanne Wortman 4 Coordinator Roos
16:15 - 17:00 Meisjes E3 Maud van Duin 4 Coordinator Roos
16:15 - 17:00 Meisjes E4 Cato Stuurman 4 Coordinator Roos
16:15 - 17:00 Meisjes E5 Kim van Soest 5 - ABC Coordinator Perre
16:15 - 17:00 Meisjes E7 Lieke van der Monde 1 - CD Coördinatoor Thijs
16:15 - 17:00 Meisjes E8 Bregje Alders
Lisa Tolsma
1 - CD Coördinatoor Thijs
16:15 - 17:00 Meisjes E9 Mette Kranenburg 1 - CD Coördinatoor Thijs
17:00 - 17:30 JE1/2 & ME1/2/3/4/5 Trainingsgroep 2 - ABC wedstrijden
17:00 - 17:30 JE1/2 & ME1/2/3/4/5 Trainingsgroep 3 wedstrijden
17:00 - 17:30 JE1/2 & ME1/2/3/4/5 Trainingsgroep 4 wedstrijden
17:00 - 17:30 JE3/4/5 & ME7/8/9/10/11 Trainingsgroep 1 wedstrijden 1e jaars E
17:15 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 5 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes C8 Daniek Slof
Eliza Hakstege
5 - AB
17:30 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
17:30 - 17:45 Inloopveld Trainingsgroep 1
17:30 - 18:30 Inloopveld Trainingsgroep 4
17:30 - 18:45 Meisjes C7 Jip Blaas 3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Kim van Soest
Sem Tolsma
2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B6 Mees van Katwijk 1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Perre Blaas 2 - CD trainer HE1
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Perre Blaas 2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C6 Thijs Prause 1 - CD
18:30 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 5 - AB
18:30 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 2 - AB
18:45 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Pien Molenaar
Rick Dieben
1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Perre Blaas 2 - CD
19:15 - 20:15 Meisjes B8 Thijs Prause 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Mees van Katwijk 3 - CD
20:00 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 2 - CD
 
 

Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn