Trainingsschema
fotoheader1.jpg fotoheader2.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Inloopveld Trainingsgroep 3
16:00 - 18:00 Inloopveld Trainingsgroep 4
16:15 - 16:45 Inloopveld Trainingsgroep 5 - CD
17:15 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
17:45 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 5 - AB
18:45 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
19:00 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 4
20:00 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 4
16:15 - 17:45 Inloopveld Trainingsgroep 2
16:15 - 17:45 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
16:15 - 17:30 Inloopveld Trainingsgroep 1
18:45 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 1 - CD
18:45 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
19:00 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 2 - AB
19:15 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Robert-Jan van der Meulen
Robin Tromp
5
20:15 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Arthur Bussink 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 4 3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Robbert Groeneveld 1
20:30 - 22:00 Heren 2 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep 5
16:15 - 18:30 Inloopveld Trainingsgroep 4
17:15 - 17:30 Inloopveld Trainingsgroep 1
17:15 - 17:45 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
18:00 - 18:15 Inloopveld Trainingsgroep 2
18:15 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 2 - CD
18:30 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
19:00 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
19:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep 5 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 3
20:30 - 22:00 Heren 3 1
20:30 - 22:00 Heren 5 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A 5 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B 5 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen L 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
16:15 - 17:00 Inloopveld Trainingsgroep 5 - AB
16:15 - 17:15 Inloopveld Trainingsgroep 1 - AB
16:15 - 17:30 Inloopveld Trainingsgroep 1 - CD
16:15 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 4
18:30 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 5 - AB
18:30 - 18:45 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
18:45 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 2
18:45 - 19:15 Inloopveld Trainingsgroep 3
18:45 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 5 - CD
18:45 - 19:00 Inloopveld Trainingsgroep 1
20:30 - 22:00 Dames 1 Robert-Jan van der Meulen
Robin Tromp
1
20:30 - 22:00 Dames 2 Arthur Bussink 2
20:30 - 22:00 Dames Veterinnen 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Robbert Groeneveld 5
20:30 - 22:00 Heren 2 3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:00 Inloopveld Trainingsgroep 3
17:00 - 17:30 JE1/2 & ME1/2/3/4/5 Trainingsgroep 2 - ABC wedstrijden
17:00 - 17:30 JE1/2 & ME1/2/3/4/5 Trainingsgroep 3 wedstrijden
17:00 - 17:30 JE1/2 & ME1/2/3/4/5 Trainingsgroep 4 wedstrijden
17:00 - 17:30 JE3/4/5 & ME7/8/9/10/11 Trainingsgroep 1 wedstrijden 1e jaars E
17:15 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 5 - CD
17:30 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - CD
17:30 - 17:45 Inloopveld Trainingsgroep 1
17:30 - 18:30 Inloopveld Trainingsgroep 4
18:30 - 19:30 Inloopveld Trainingsgroep 5 - AB
18:30 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 2 - AB
18:45 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 3 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Robert-Jan van der Meulen
Robin Tromp
5
20:00 - 20:30 Inloopveld Trainingsgroep 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 4 3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Robbert Groeneveld 1
20:30 - 22:00 Heren 4 2 - CD
 
 

Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn