Dames 2
fotoheader2.jpg header.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder June Brullemans
Trainer Arthur Bussink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Alecto D4
Catwijck D2 (O) Victoria D4
HDS D2 Forescate D2 (O)
Schiedam D3 Roomburg D4
Ypenburg D2 (O) Alphen D2 (O)
hdm D3 Leiden D3

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 hdm D3 11 28 9 1 1
2 Leiden D3 11 24 7 3 1
3 Victoria D4 11 22 6 4 1
4 Roomburg D4 11 20 6 2 3
5 Berkel-Rodenrijs D2 11 19 6 1 4
6 Catwijck D2 11 14 4 2 5
7 Forescate D2 11 14 4 2 5
8 HDS D2 11 13 3 4 4
9 Schiedam D3 11 11 3 2 6
10 Alecto D4 11 10 3 1 7
11 Alphen D2 11 10 3 1 7
12 Ypenburg D2 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt MHC Forescate D3 14:45 thuis - Veld 2
10 mrt HC Ypenburg D2 n.n.b uit
17 mrt HDS D2 12:45 thuis - Veld 1
24 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D4 12:45 thuis - Veld 5
31 mrt LOHC D3 n.n.b uit
7 apr L.S.C. ALECTO D4 12:45 thuis - Veld 3
14 apr HV Victoria D4 n.n.b uit
5 mei MHC Forescate D2 12:45 thuis - Veld 5
12 mei Catwijck D2 n.n.b uit
19 mei Berkel Rodenrijs D2 12:45 thuis - Veld 5
26 mei hdm D3 n.n.b uit
2 jun HC Schiedam D3 14:45 thuis - Veld 5

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Victoria D4 Catwijck D2 (O) 0-0
Alecto D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2
Forescate D2 (O) HDS D2 4-0
Leiden D3 hdm D3 1-3
Roomburg D4 Schiedam D3 2-2
Alphen D2 (O) Ypenburg D2 (O) 4-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam D3 Leiden D3 0-5
Ypenburg D2 (O) Roomburg D4 1-5
HDS D2 Alphen D2 (O) 1-1
Catwijck D2 (O) Forescate D2 (O) 2-0
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Victoria D4 0-1
hdm D3 Alecto D4 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Catwijck D2 (O) HDS D2 0-1
Roomburg D4 Alphen D2 (O) 2-1
Leiden D3 Ypenburg D2 (O) 12-3
Alecto D4 Schiedam D3 1-1
Victoria D4 hdm D3 1-1
Forescate D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 4-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
HDS D2 Roomburg D4 2-4
Alphen D2 (O) Leiden D3 0-2
Ypenburg D2 (O) Alecto D4 3-5
Schiedam D3 Victoria D4 0-1
hdm D3 Forescate D2 (O) 3-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Catwijck D2 (O) 4-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Forescate D2 (O) Schiedam D3 0-2
Alecto D4 Alphen D2 (O) 3-1
Catwijck D2 (O) hdm D3 2-4
Berkel-Rodenrijs D2 (O) HDS D2 4-4
Leiden D3 Roomburg D4 5-1
Victoria D4 Ypenburg D2 (O) 10-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Alphen D2 (O) Victoria D4 1-3
Ypenburg D2 (O) Forescate D2 (O) 1-1
HDS D2 Leiden D3 1-1
Schiedam D3 Catwijck D2 (O) 0-2
hdm D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-0
Roomburg D4 Alecto D4 5-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Schiedam D3 1-0
hdm D3 HDS D2 0-3
Alecto D4 Leiden D3 1-2
Catwijck D2 (O) Ypenburg D2 (O) 8-0
Victoria D4 Roomburg D4 2-2
Forescate D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Roomburg D4 Forescate D2 (O) 1-0
Leiden D3 Victoria D4 2-0
Alphen D2 (O) Catwijck D2 (O) 3-2
Ypenburg D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 4-10
Schiedam D3 hdm D3 0-2
HDS D2 Alecto D4 0-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Forescate D2 (O) Leiden D3 1-1
Victoria D4 Alecto D4 5-2
Schiedam D3 HDS D2 1-0
hdm D3 Ypenburg D2 (O) 7-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Alphen D2 (O) 5-1
DONDERDAG 15 NOVEMBER 2018
Catwijck D2 (O) Roomburg D4 0-5
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Ypenburg D2 (O) Schiedam D3 1-4
Alphen D2 (O) hdm D3 0-2
Roomburg D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-4
Leiden D3 Catwijck D2 (O) 1-1
Victoria D4 HDS D2 2-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
HDS D2 Ypenburg D2 (O) 8-0
Catwijck D2 (O) Alecto D4 4-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Leiden D3 3-4
hdm D3 Roomburg D4 2-1
Schiedam D3 Alphen D2 (O) 1-2
Forescate D2 (O) Victoria D4 1-4
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
Alecto D4 Forescate D2 (O) 1-2