Heren 2
fotoheader2.jpg header.jpg

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Thijs van Moorselaar
Aanvoerder Teddy Voordouw

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto H2 (O) Roomburg H2 (O) 12:45
Alphen H2 (O) Phoenix H4 14:45
Groen-Geel H2 Leonidas H4 14:45
Hurley H6 HUDITO H3 14:30
Xenios H3 VVV H3 10:15
Zoetermeer H2 (O) Kampong H6 13:00

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hurley H6 13 35 11 2 0
2 Zoetermeer H2 13 26 9 2 2
3 Roomburg H2 13 21 6 3 4
4 Kampong H6 13 20 6 2 5
5 Alecto H2 13 20 6 2 5
6 Leonidas H4 13 18 5 3 5
7 Groen-Geel H2 13 18 5 3 5
8 Phoenix H4 13 16 5 1 7
9 Xenios H3 13 15 4 3 6
10 HUDITO H3 13 13 3 4 6
11 VVV H3 13 12 4 0 9
12 Alphen H2 13 4 1 1 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt SV Phoenix H4 14:45 thuis - Veld 5
31 mrt D.H.C. Hudito H3 10:45 uit
7 apr Leidse Hockey Club Roomburg H2 11:00 thuis - Veld 1
14 apr R.H.V. Leonidas H4 n.n.b uit
5 mei Hockeyclub VVV H3 11:00 thuis - Veld 1
12 mei Groen-Geel H2 n.n.b uit
19 mei L.S.C. ALECTO H2 11:00 thuis - Veld 1
26 mei THC Hurley H6 n.n.b uit
2 jun Xenios H3 11:00 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Zoetermeer H2 (O) Alphen H2 (O) 7-1
Kampong H6 Hurley H6 1-4
Leonidas H4 Xenios H3 8-1
HUDITO H3 Groen-Geel H2 0-1
Roomburg H2 (O) VVV H3 2-1
Phoenix H4 Alecto H2 (O) 1-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Xenios H3 Zoetermeer H2 (O) 4-1
VVV H3 Leonidas H4 4-3
Groen-Geel H2 Roomburg H2 (O) 1-1
Alecto H2 (O) HUDITO H3 1-4
Hurley H6 Phoenix H4 7-1
Alphen H2 (O) Kampong H6 0-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
HUDITO H3 Hurley H6 1-3
Phoenix H4 Alphen H2 (O) 2-1
Leonidas H4 Groen-Geel H2 4-1
Roomburg H2 (O) Alecto H2 (O) 2-3
Kampong H6 Zoetermeer H2 (O) 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Zoetermeer H2 (O) Phoenix H4 3-2
Alphen H2 (O) HUDITO H3 2-2
Xenios H3 Kampong H6 1-1
Groen-Geel H2 VVV H3 1-2
Alecto H2 (O) Leonidas H4 4-3
Hurley H6 Roomburg H2 (O) 1-1
WOENSDAG 3 OKTOBER 2018
VVV H3 Xenios H3 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Roomburg H2 (O) Alphen H2 (O) 3-2
Groen-Geel H2 Xenios H3 3-2
VVV H3 Alecto H2 (O) 3-1
HUDITO H3 Zoetermeer H2 (O) 1-3
Leonidas H4 Hurley H6 3-3
Phoenix H4 Kampong H6 0-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Xenios H3 Phoenix H4 3-2
Kampong H6 HUDITO H3 5-1
Zoetermeer H2 (O) Roomburg H2 (O) 4-0
Alphen H2 (O) Leonidas H4 2-5
Hurley H6 VVV H3 10-3
Alecto H2 (O) Groen-Geel H2 2-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
HUDITO H3 Phoenix H4 2-4
Leonidas H4 Zoetermeer H2 (O) 1-3
VVV H3 Alphen H2 (O) 1-5
Groen-Geel H2 Hurley H6 1-3
Roomburg H2 (O) Kampong H6 2-2
Alecto H2 (O) Xenios H3 2-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Phoenix H4 Roomburg H2 (O) 3-1
Alphen H2 (O) Groen-Geel H2 1-2
Kampong H6 Leonidas H4 2-0
Xenios H3 HUDITO H3 2-2
Zoetermeer H2 (O) VVV H3 4-2
Hurley H6 Alecto H2 (O) 6-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
VVV H3 Kampong H6 3-2
Leonidas H4 Phoenix H4 4-4
Alecto H2 (O) Alphen H2 (O) 5-2
Hurley H6 Xenios H3 8-3
Roomburg H2 (O) HUDITO H3 3-2
Groen-Geel H2 Zoetermeer H2 (O) 4-4
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Phoenix H4 VVV H3 2-1
Alphen H2 (O) Hurley H6 3-6
Roomburg H2 (O) Xenios H3 2-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Groen-Geel H2 Phoenix H4 0-3
Xenios H3 Alphen H2 (O) 5-4
Alecto H2 (O) Kampong H6 2-3
Leonidas H4 Roomburg H2 (O) 1-2
VVV H3 HUDITO H3 2-3
Hurley H6 Zoetermeer H2 (O) 4-1
DONDERDAG 29 NOVEMBER 2018
HUDITO H3 Leonidas H4 2-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Zoetermeer H2 (O) Alecto H2 (O) 1-1
Kampong H6 Groen-Geel H2 1-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Xenios H3 Leonidas H4 4-6
Alphen H2 (O) Zoetermeer H2 (O) 1-2
Hurley H6 Kampong H6 3-1
Alecto H2 (O) Phoenix H4 4-3
Groen-Geel H2 HUDITO H3 1-1
VVV H3 Roomburg H2 (O) 4-7
ZONDAG 17 MAART 2019
Zoetermeer H2 (O) Xenios H3 8-4
Leonidas H4 VVV H3 4-2
Roomburg H2 (O) Groen-Geel H2 0-1
HUDITO H3 Alecto H2 (O) 2-1
Phoenix H4 Hurley H6 0-2
Kampong H6 Alphen H2 (O) 5-0
 
 

Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn