Dames 2
fotoheader2.jpg header.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bente Captein
Trainer Jordy Motta

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D2 (O) Zoetermeer D3
Catwijck D2 (O) Dopie D2 (O)
Craeyenhout D4 Leonidas D9
Ommoord D2 (O) Roomburg D5
Rotterdam D4 Victoria D5
Westland D3 Groen-Geel D5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria D5 11 27 8 3 0
2 Groen-Geel D5 11 25 8 1 2
3 Craeyenhout D4 11 23 6 5 0
4 Catwijck D2 11 20 6 2 3
5 Ommoord D2 11 20 6 2 3
6 Leonidas D9 11 17 5 2 4
7 Westland D3 11 16 5 1 5
8 Dopie D2 11 12 3 3 5
9 Zoetermeer D3 11 10 2 4 5
10 Alphen D2 11 9 3 0 8
11 Rotterdam D4 11 7 2 1 8
12 Roomburg D5 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 n.n.b thuis
15 mrt Dopie D2 n.n.b uit
22 mrt Hockey Club Rotterdam D4 n.n.b thuis
29 mrt Groen-Geel D5 n.n.b uit
5 apr Craeyenhout D4 n.n.b thuis
19 apr Leidse Hockey Club Roomburg D5 n.n.b uit
10 mei OMHC D2 n.n.b thuis
17 mei R.H.V. Leonidas D9 n.n.b uit
24 mei HV Westland D3 n.n.b thuis
7 jun HV Victoria D5 n.n.b thuis
14 jun Catwijck D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Victoria D5 Rotterdam D4 4-1
Roomburg D5 Ommoord D2 (O) 0-4
Leonidas D9 Craeyenhout D4 2-2
Zoetermeer D3 Alphen D2 (O) 1-2
Groen-Geel D5 Westland D3 1-0
Dopie D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Catwijck D2 (O) Groen-Geel D5 0-1
Westland D3 Roomburg D5 7-1
Ommoord D2 (O) Leonidas D9 2-0
Craeyenhout D4 Victoria D5 2-2
Rotterdam D4 Zoetermeer D3 0-0
Alphen D2 (O) Dopie D2 (O) 4-1
DINSDAG 17 SEPTEMBER 2019
Westland D3 Victoria D5 2-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer D3 Craeyenhout D4 1-2
Victoria D5 Ommoord D2 (O) 4-1
Leonidas D9 Westland D3 1-5
Roomburg D5 Catwijck D2 (O) 2-4
Groen-Geel D5 Dopie D2 (O) 3-0
Rotterdam D4 Alphen D2 (O) 4-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alphen D2 (O) Groen-Geel D5 1-3
Ommoord D2 (O) Zoetermeer D3 2-2
Dopie D2 (O) Roomburg D5 8-0
Craeyenhout D4 Rotterdam D4 1-0
Catwijck D2 (O) Leonidas D9 6-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D9 Dopie D2 (O) 3-2
Victoria D5 Catwijck D2 (O) 6-2
Craeyenhout D4 Alphen D2 (O) 3-1
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Zoetermeer D3 Westland D3 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alphen D2 (O) Roomburg D5 2-1
Ommoord D2 (O) Craeyenhout D4 2-2
Catwijck D2 (O) Zoetermeer D3 3-0
Dopie D2 (O) Victoria D5 2-2
Groen-Geel D5 Leonidas D9 0-2
Westland D3 Rotterdam D4 4-3
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Rotterdam D4 Ommoord D2 (O) 0-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Roomburg D5 Groen-Geel D5 0-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Ommoord D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1
Zoetermeer D3 Dopie D2 (O) 4-1
Victoria D5 Groen-Geel D5 2-2
Leonidas D9 Roomburg D5 3-0
Rotterdam D4 Catwijck D2 (O) 2-4
Craeyenhout D4 Westland D3 8-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Roomburg D5 Victoria D5 0-3
Dopie D2 (O) Rotterdam D4 4-2
Groen-Geel D5 Zoetermeer D3 1-0
Catwijck D2 (O) Craeyenhout D4 1-1
Westland D3 Ommoord D2 (O) 2-4
Alphen D2 (O) Leonidas D9 0-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Ommoord D2 (O) Catwijck D2 (O) 2-1
Zoetermeer D3 Roomburg D5 3-2
Craeyenhout D4 Dopie D2 (O) 2-2
Rotterdam D4 Groen-Geel D5 1-2
Westland D3 Alphen D2 (O) 4-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Roomburg D5 Rotterdam D4 1-2
Leonidas D9 Zoetermeer D3 1-1
Groen-Geel D5 Craeyenhout D4 2-3
Victoria D5 Alphen D2 (O) 3-0
Dopie D2 (O) Ommoord D2 (O) 3-2
Catwijck D2 (O) Westland D3 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Alphen D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-2
Rotterdam D4 Leonidas D9 2-3
Zoetermeer D3 Victoria D5 1-2
Westland D3 Dopie D2 (O) 3-2
Ommoord D2 (O) Groen-Geel D5 0-2
Craeyenhout D4 Roomburg D5 4-1
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Victoria D5 Leonidas D9 2-0