Heren 2
fotoheader2.jpg header.jpg

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Thijs van Moorselaar
Trainer Chiel-Jan Delis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus H4 Groen-Geel H4
HDS H3 Rotterdam H3
Leonidas H8 Alphen H2 (O)
Rijswijk H2 (O) Leiden H5
Schiedam H3 Derby H2 (O)
Victoria H5 Dopie H2 (O)

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto H4 11 29 9 2 0
2 HDS H3 11 23 7 2 2
3 Leonidas H8 11 22 7 1 3
4 Schiedam H3 11 22 7 1 3
5 Rijswijk H2 11 20 6 2 3
6 Rotterdam H3 11 15 4 3 4
7 Leiden H5 11 15 4 3 4
8 Derby H2 11 13 4 1 6
9 Dopie H2 11 8 2 2 7
10 Victoria H5 11 8 2 2 7
11 Alphen H2 11 7 2 1 8
12 Groen-Geel H4 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt R.H.V. Leonidas H8 n.n.b uit
15 mrt Rijswijksche Hockey Club H2 n.n.b thuis
22 mrt HC Schiedam H3 n.n.b uit
29 mrt L.S.C. ALECTO H4 n.n.b thuis
5 apr HDS H3 n.n.b uit
19 apr HV Victoria H5 n.n.b thuis
10 mei Dopie H2 n.n.b uit
17 mei Hockey Club Rotterdam H3 n.n.b thuis
24 mei Groen-Geel H4 n.n.b uit
7 jun H.C. Derby H2 n.n.b thuis
14 jun LOHC H5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel H4 Alecto/Augustinus H4 0-0
Dopie H2 (O) Victoria H5 3-2
Leiden H5 Rijswijk H2 (O) 0-1
Alphen H2 (O) Leonidas H8 1-3
Derby H2 (O) Schiedam H3 1-1
Rotterdam H3 HDS H3 2-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rijswijk H2 (O) Alphen H2 (O) 4-1
Victoria H5 Rotterdam H3 2-2
HDS H3 Groen-Geel H4 6-1
Schiedam H3 Leiden H5 4-2
Leonidas H8 Dopie H2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus H4 Derby H2 (O) 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rijswijk H2 (O) Leonidas H8 4-4
Alphen H2 (O) Schiedam H3 1-3
Leiden H5 Alecto/Augustinus H4 1-1
Groen-Geel H4 Victoria H5 1-0
Rotterdam H3 Dopie H2 (O) 1-0
Derby H2 (O) HDS H3 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alecto/Augustinus H4 Alphen H2 (O) 4-3
HDS H3 Leiden H5 4-2
Dopie H2 (O) Groen-Geel H4 1-1
Schiedam H3 Rijswijk H2 (O) 4-3
Leonidas H8 Rotterdam H3 3-1
Victoria H5 Derby H2 (O) 4-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Groen-Geel H4 Rotterdam H3 1-3
Schiedam H3 Leonidas H8 2-1
Alphen H2 (O) HDS H3 1-1
Leiden H5 Victoria H5 4-3
Rijswijk H2 (O) Alecto/Augustinus H4 2-5
Derby H2 (O) Dopie H2 (O) 1-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HDS H3 Rijswijk H2 (O) 1-0
Rotterdam H3 Derby H2 (O) 6-1
Leonidas H8 Groen-Geel H4 9-0
Dopie H2 (O) Leiden H5 2-2
Alecto/Augustinus H4 Schiedam H3 5-2
Victoria H5 Alphen H2 (O) 2-8
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Alphen H2 (O) Dopie H2 (O) 0-1
Rijswijk H2 (O) Victoria H5 7-2
Leiden H5 Rotterdam H3 2-2
Derby H2 (O) Groen-Geel H4 1-0
Schiedam H3 HDS H3 2-7
Alecto/Augustinus H4 Leonidas H8 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Groen-Geel H4 Leiden H5 1-5
Leonidas H8 Derby H2 (O) 3-2
HDS H3 Alecto/Augustinus H4 1-3
Rotterdam H3 Alphen H2 (O) 4-3
Dopie H2 (O) Rijswijk H2 (O) 0-5
Victoria H5 Schiedam H3 4-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Alphen H2 (O) Groen-Geel H4 5-1
HDS H3 Leonidas H8 1-0
Rijswijk H2 (O) Rotterdam H3 1-1
Schiedam H3 Dopie H2 (O) 2-1
Leiden H5 Derby H2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus H4 Victoria H5 4-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Leiden H5 Leonidas H8 1-4
Victoria H5 HDS H3 2-2
Groen-Geel H4 Rijswijk H2 (O) 3-6
Derby H2 (O) Alphen H2 (O) 3-2
Dopie H2 (O) Alecto/Augustinus H4 0-3
Rotterdam H3 Schiedam H3 2-3
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Leonidas H8 Victoria H5 3-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Schiedam H3 Groen-Geel H4 4-0
Rijswijk H2 (O) Derby H2 (O) 4-3
Alphen H2 (O) Leiden H5 2-3
Alecto/Augustinus H4 Rotterdam H3 3-2
HDS H3 Dopie H2 (O) 1-0