Heren 2
fotoheader2.jpg header.jpg

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Thijs van Moorselaar
Trainer Sander van Perlo
Trainer Teddy Voordouw
Coach Sander van Perlo
Coach Teddy Voordouw
Manager Robert Dossin

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus H4 HUDITO H3
Dopie H2-O Groen-Geel H4
Leiden H5 Alphen H2-O
Rotterdam H3 Ring Pass Delft H5
Schiedam H4 Leonidas H8
Westland H2-O DSHC H3

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ring Pass Delft H5 6 15 5 0 1
2 Westland H2 6 13 4 1 1
3 Rotterdam H3 5 12 4 0 1
4 HUDITO H3 6 12 4 0 2
5 Leonidas H8 6 12 3 3 0
6 Alphen H2 5 8 2 2 1
7 Schiedam H4 6 7 2 1 3
8 Groen-Geel H4 6 5 1 2 3
9 DSHC H3 6 4 1 1 4
10 Dopie H2 6 3 0 3 3
11 Leiden H5 6 3 0 3 3
12 Alecto H4 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt LOHC H5 n.n.b uit
14 mrt HV Westland H2 n.n.b thuis
21 mrt HC Schiedam H4 n.n.b uit
28 mrt R.H.V. Leonidas H8 n.n.b thuis
11 apr DSHC H3 n.n.b uit
18 apr Hockey Club Rotterdam H3 n.n.b thuis
25 apr Groen-Geel H4 n.n.b thuis
16 mei D.H.C. Hudito H3 n.n.b uit
30 mei Ring Pass Delft H5 n.n.b thuis
6 jun L.S.C. ALECTO H4 n.n.b uit
13 jun Dopie H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Leonidas H8 Schiedam H4 0-0
DSHC H3 Westland H2-O 3-4
Alphen H2-O Leiden H5 6-1
Groen-Geel H4 Dopie H2-O 1-1
HUDITO H3 Alecto/Augustinus H4 6-2
Ring Pass Delft H5 Rotterdam H3 0-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Rotterdam H3 Leonidas H8 0-1
Alecto/Augustinus H4 Ring Pass Delft H5 1-3
Dopie H2-O HUDITO H3 1-2
Leiden H5 Groen-Geel H4 2-2
Westland H2-O Alphen H2-O 1-1
Schiedam H4 DSHC H3 4-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Alecto/Augustinus H4 Rotterdam H3 0-2
Ring Pass Delft H5 Dopie H2-O 6-1
HUDITO H3 Leiden H5 3-0
Groen-Geel H4 Westland H2-O 2-7
Alphen H2-O Schiedam H4 2-3
DSHC H3 Leonidas H8 3-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Rotterdam H3 DSHC H3 6-1
Leonidas H8 Alphen H2-O 1-1
Dopie H2-O Alecto/Augustinus H4 2-2
Schiedam H4 Groen-Geel H4 1-2
Westland H2-O HUDITO H3 5-3
Leiden H5 Ring Pass Delft H5 1-3
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Alecto/Augustinus H4 Leiden H5 3-3
Dopie H2-O Rotterdam H3 3-6
Groen-Geel H4 Leonidas H8 2-3
HUDITO H3 Schiedam H4 2-1
Ring Pass Delft H5 Westland H2-O 3-1
Alphen H2-O DSHC H3 3-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Westland H2-O Alecto/Augustinus H4 5-0
Schiedam H4 Ring Pass Delft H5 1-2
Leonidas H8 HUDITO H3 3-2
DSHC H3 Groen-Geel H4 6-1
Leiden H5 Dopie H2-O 1-1

Video


Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn