Dames 2
fotoheader2.jpg header.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bente Captein
Trainer Marcel Bakx

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D4 Cartouche D3 10:45
Craeyenhout D3 Leiden D5 14:30
Groen-Geel D3-O Alphen D2-O 12:45
Leonidas D8 Catwijck D2-O 11:15
Roomburg D4 Forescate D2-O 14:45
Zoetermeer D3 HDS D2-O 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D8 5 15 5 0 0
2 Catwijck D2 5 13 4 1 0
3 Groen-Geel D3 5 10 3 1 1
4 Craeyenhout D3 5 9 3 0 2
5 Alphen D2 5 8 2 2 1
6 Forescate D2 5 7 2 1 2
7 Zoetermeer D3 5 6 2 0 3
8 Alecto D4 5 6 2 0 3
9 Cartouche D3 5 4 1 1 3
10 Roomburg D4 5 2 0 2 3
11 Leiden D5 5 2 0 2 3
12 HDS D2 5 2 0 2 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 okt Groen-Geel D3 12:45 uit
31 okt V.M.H.C. CARTOUCHE D3 12:45 thuis - Hooftman Volvo veld
7 nov L.S.C. ALECTO D4 12:45 uit
14 nov HDS D2 n.n.b uit
21 nov MHC Forescate D2 n.n.b thuis
28 nov Catwijck D2 10:30 uit
13 mrt LOHC D5 n.n.b uit
20 mrt Craeyenhout D3 n.n.b thuis
27 mrt R.H.V. Leonidas D8 n.n.b uit
3 apr Leidse Hockey Club Roomburg D4 n.n.b thuis
10 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 n.n.b uit
24 apr Groen-Geel D3 n.n.b thuis
8 mei V.M.H.C. CARTOUCHE D3 n.n.b uit
15 mei L.S.C. ALECTO D4 n.n.b thuis
22 mei HDS D2 n.n.b thuis
29 mei MHC Forescate D2 n.n.b uit
12 jun Catwijck D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Alphen D2-O Leiden D5 2-2
Groen-Geel D3-O Leonidas D8 0-4
Zoetermeer D3 Roomburg D4 2-0
HDS D2-O Catwijck D2-O 0-6
Cartouche D3 Craeyenhout D3 1-2
Forescate D2-O Alecto D4 7-4
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Roomburg D4 Groen-Geel D3-O 0-1
Leonidas D8 Cartouche D3 1-0
Leiden D5 HDS D2-O 2-2
Catwijck D2-O Forescate D2-O 2-2
Alecto D4 Zoetermeer D3 2-0
Craeyenhout D3 Alphen D2-O 0-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Forescate D2-O Leiden D5 5-3
HDS D2-O Craeyenhout D3 0-2
Alphen D2-O Leonidas D8 0-3
Cartouche D3 Roomburg D4 3-1
Groen-Geel D3-O Zoetermeer D3 7-0
Catwijck D2-O Alecto D4 6-0
DONDERDAG 30 SEPTEMBER 2021
Leiden D5 Catwijck D2-O 3-7
VRIJDAG 1 OKTOBER 2021
Roomburg D4 Alphen D2-O 2-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Zoetermeer D3 Cartouche D3 4-2
Alecto D4 Groen-Geel D3-O 1-6
Craeyenhout D3 Forescate D2-O 3-1
Leonidas D8 HDS D2-O 2-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
HDS D2-O Roomburg D4 2-2
Forescate D2-O Leonidas D8 0-1
Alphen D2-O Zoetermeer D3 3-1
Leiden D5 Alecto D4 2-3
Catwijck D2-O Craeyenhout D3 5-3
Cartouche D3 Groen-Geel D3-O 0-0