Dames 5
fotoheader2.jpg header.jpg

Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Seraja van der Veen
Trainer Daan Reatsch
Coach Robbert Kuster
Manager Emily van der Horst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D30 Wateringse veld D3 0:00
Rotterdam D7 Groen-Geel D19 0:00
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D17 0:00
Groen-Geel D18 Alphen D5 14:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groen-Geel D18 9 27 9 0 0
2 Rotterdam D7 9 24 8 0 1
3 Wateringse veld D3 9 19 6 1 2
4 Groen-Geel D17 9 16 5 1 3
5 Leonidas D30 9 12 4 0 5
6 Groen-Geel D19 9 12 4 0 5
7 Groen-Geel D20 9 12 3 3 3
8 Alphen D5 9 7 2 1 6
9 Klein Zwitserland D7 9 3 1 0 8
10 Groen-Geel D21 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Groen-Geel D18 14:10 uit
19 mrt Klein Zwitserland D7 n.n.b thuis
26 mrt Groen-Geel D20 12:35 uit
2 apr Groen-Geel D21 n.n.b thuis
16 apr Hockey Club Rotterdam D7 n.n.b uit
23 apr R.H.V. Leonidas D30 n.n.b thuis
14 mei Hockey Club Wateringse Veld D3 n.n.b uit
21 mei Groen-Geel D19 n.n.b thuis
18 jun Groen-Geel D17 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel D19 Rotterdam D7 (0-13)final
Alphen D5 Groen-Geel D18 (0-6)scheduled
Groen-Geel D17 Klein Zwitserland D7 (6-0)scheduled
Wateringse veld D3 Leonidas D30 (5-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel D18 Wateringse veld D3 (3-0)scheduled
Groen-Geel D20 Groen-Geel D17 (0-0)final
Klein Zwitserland D7 Alphen D5 (0-5)scheduled
Leonidas D30 Groen-Geel D19 (1-0)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Alphen D5 Groen-Geel D20 (0-0)final
Groen-Geel D17 Groen-Geel D21 (12-0)final
Groen-Geel D19 Wateringse veld D3 (1-2)scheduled
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D18 (0-9)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Groen-Geel D20 Klein Zwitserland D7 (3-1)final
Groen-Geel D18 Groen-Geel D19 (3-0)scheduled
Groen-Geel D21 Alphen D5 (0-1)final
Rotterdam D7 Groen-Geel D17 (2-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Groen-Geel D20 Groen-Geel D18 (0-5)scheduled
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D21 (3-2)final
Alphen D5 Rotterdam D7 (0-13)scheduled
Groen-Geel D17 Leonidas D30 (3-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Wateringse veld D3 Groen-Geel D17 (4-1)final
Groen-Geel D21 Groen-Geel D20 (0-5)scheduled
Rotterdam D7 Klein Zwitserland D7 (2-0)final
Leonidas D30 Alphen D5 (2-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Groen-Geel D17 Groen-Geel D19 (5-1)scheduled
Groen-Geel D20 Rotterdam D7 (0-14)final
Klein Zwitserland D7 Leonidas D30 (0-2)final
Groen-Geel D21 Groen-Geel D18 (0-11)scheduled
Alphen D5 Wateringse veld D3 (0-5)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D19 Alphen D5 (3-0)scheduled
Rotterdam D7 Groen-Geel D21 (8-0)final
Wateringse veld D3 Klein Zwitserland D7 (3-0)final
Leonidas D30 Groen-Geel D20 (1-2)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D20 Wateringse veld D3 (2-2)final
Groen-Geel D21 Leonidas D30 (0-6)final
Rotterdam D7 Groen-Geel D18 (0-1)scheduled
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D19 (1-2)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Wateringse veld D3 Groen-Geel D21 (8-0)scheduled
Leonidas D30 Rotterdam D7 (2-9)final
Groen-Geel D19 Groen-Geel D20 (1-0)scheduled
Groen-Geel D17 Groen-Geel D18 (0-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Alphen D5 Groen-Geel D17 (1-7)scheduled
Groen-Geel D21 Groen-Geel D19 (0-7)scheduled
Groen-Geel D18 Leonidas D30 (6-1)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Rotterdam D7 Wateringse veld D3 (4-2)scheduled