Heren 4
fotoheader2.jpg header.jpg

Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Dennis Gerlings

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HCRB H1 Roomburg H6 0:00
Dopie H4 Alphen H4 0:00
Leonidas H23 Schiedam H5 0:00
Schoonhoven H1 Groen-Geel H12 0:00
Victoria H8 Groen-Geel H10 0:00
Pijnacker H5 Rijswijk H5 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCRB H1 11 29 9 2 0
2 Dopie H4 11 25 8 1 2
3 Schoonhoven H1 11 22 7 1 3
4 Leonidas H23 11 21 7 0 4
5 Alphen H4 11 20 7 2 2
6 Schiedam H5 11 19 6 1 4
7 Rijswijk H5 11 13 4 1 6
8 Victoria H8 11 11 3 2 6
9 Groen-Geel H12 11 10 3 1 7
10 Pijnacker H5 11 10 3 1 7
11 Roomburg H6 11 7 2 1 8
12 Groen-Geel H10 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Dopie H4 n.n.b uit
19 mrt Schoonhovense MHC H1 n.n.b thuis
26 mrt R.H.V. Leonidas H23 n.n.b uit
2 apr HC Pijnacker H5 n.n.b thuis
16 apr HV Victoria H8 n.n.b uit
23 apr Groen-Geel H10 n.n.b thuis
14 mei Rijswijksche Hockey Club H5 n.n.b uit
21 mei HC Schiedam H5 n.n.b thuis
4 jun Groen-Geel H12 14:10 uit
11 jun HCRB H1 n.n.b uit
18 jun Leidse Hockey Club Roomburg H6 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Roomburg H6 HCRB H1 (2-6)final
Groen-Geel H10 Victoria H8 (1-1)scheduled
Rijswijk H5 Pijnacker H5 (2-0)final
Groen-Geel H12 Schoonhoven H1 (4-3)scheduled
Schiedam H5 Leonidas H23 (0-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Dopie H4 Roomburg H6 (6-0)scheduled
Pijnacker H5 Schiedam H5 (2-4)final
Schoonhoven H1 Alphen H4 (4-1)final
Leonidas H23 Groen-Geel H12 (4-3)scheduled
HCRB H1 Groen-Geel H10 (4-0)scheduled
VRIJDAG 23 SEPTEMBER 2022
Victoria H8 Rijswijk H5 (0-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel H12 Pijnacker H5 (0-2)scheduled
Alphen H4 Leonidas H23 (1-0)final
Roomburg H6 Schoonhoven H1 (0-5)final
Rijswijk H5 Groen-Geel H10 (1-0)final
Schiedam H5 Victoria H8 (2-1)scheduled
Dopie H4 HCRB H1 (2-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Pijnacker H5 Alphen H4 (2-4)scheduled
HCRB H1 Rijswijk H5 (2-1)scheduled
Schoonhoven H1 Dopie H4 (2-1)scheduled
Leonidas H23 Roomburg H6 (0-1)final
Victoria H8 Groen-Geel H12 (5-2)scheduled
Groen-Geel H10 Schiedam H5 (0-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Roomburg H6 Pijnacker H5 (1-1)scheduled
Schiedam H5 Rijswijk H5 (1-0)scheduled
Dopie H4 Leonidas H23 (6-1)scheduled
Schoonhoven H1 HCRB H1 (1-4)scheduled
Alphen H4 Victoria H8 (1-5)final
Groen-Geel H12 Groen-Geel H10 (3-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Pijnacker H5 Dopie H4 (1-8)scheduled
Groen-Geel H10 Alphen H4 (1-5)scheduled
Victoria H8 Roomburg H6 (4-1)final
Leonidas H23 Schoonhoven H1 (4-3)final
Rijswijk H5 Groen-Geel H12 (1-1)scheduled
HCRB H1 Schiedam H5 (2-1)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Alphen H4 Dopie H4 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Dopie H4 Victoria H8 (5-2)final
Groen-Geel H12 Schiedam H5 (1-5)scheduled
Alphen H4 Rijswijk H5 (5-1)scheduled
Schoonhoven H1 Pijnacker H5 (3-1)scheduled
Leonidas H23 HCRB H1 (2-3)scheduled
Roomburg H6 Groen-Geel H10 (3-0)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
HCRB H1 Groen-Geel H12 (4-0)scheduled
Groen-Geel H10 Dopie H4 (0-10)scheduled
Pijnacker H5 Leonidas H23 (2-6)scheduled
Rijswijk H5 Roomburg H6 (4-1)final
Schiedam H5 Alphen H4 (1-1)final
Victoria H8 Schoonhoven H1 (1-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Alphen H4 Groen-Geel H12 (5-2)scheduled
Pijnacker H5 HCRB H1 (1-8)scheduled
Schoonhoven H1 Groen-Geel H10 (4-1)scheduled
Roomburg H6 Schiedam H5 (0-2)final
Dopie H4 Rijswijk H5 (5-0)scheduled
Victoria H8 Leonidas H23 (2-4)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Schiedam H5 Dopie H4 (0-4)scheduled
Victoria H8 Pijnacker H5 (1-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Pijnacker H5 Groen-Geel H10 (2-0)scheduled
Schoonhoven H1 Schiedam H5 (4-2)final
Roomburg H6 Alphen H4 (1-4)final
Leonidas H23 Rijswijk H5 (3-1)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Dopie H4 Groen-Geel H12 (4-3)scheduled
Alphen H4 HCRB H1 (1-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Rijswijk H5 Schoonhoven H1 (1-3)final
HCRB H1 Victoria H8 (3-1)scheduled
Groen-Geel H12 Roomburg H6 (3-0)scheduled
Groen-Geel H10 Leonidas H23 (1-3)scheduled