Dames 30-1
fotoheader2.jpg header.jpg

Dames 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jacqueline Kapel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kikkers D30-1 Forescate D30-1 0:00
Alphen D30-1 Pinoké D30-3 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Qui Vive D30-1 11 25 8 1 2
2 Pinoké D30-3 10 25 8 1 1
3 Klein Zwitserland D30-2 11 25 8 1 2
4 Forescate D30-1 10 17 5 2 3
5 Bennebroek D30-1 11 16 5 1 5
6 HDM D30-3 11 16 5 1 5
7 Alphen D30-1 10 16 5 1 4
8 Kikkers D30-1 10 15 4 3 3
9 Roomburg D30-1 11 14 4 2 5
10 HGC D30-1 11 12 3 3 5
11 Rood-Wit D30-2 11 1 0 1 10
12 Kieviten D30-1 11 -2 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Pinoké D30-3 n.n.b thuis
12 mrt MHC Forescate D30-1 n.n.b uit
19 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D30-2 n.n.b thuis
26 mrt De Kieviten D30-1 n.n.b uit
2 apr hdm D30-3 n.n.b thuis
16 apr HGC D30-1 n.n.b uit
23 apr MHC de Kikkers D30-1 n.n.b thuis
14 mei U.H.C.QUI VIVE D30-1 n.n.b uit
21 mei Leidse Hockey Club Roomburg D30-1 n.n.b thuis
4 jun MHC Bennebroek D30-1 n.n.b thuis
11 jun Pinoké D30-3 n.n.b uit
18 jun Klein Zwitserland D30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pinoké D30-3 Roomburg D30-1 (0-0)final
Alphen D30-1 Forescate D30-1 (7-0)scheduled
Kikkers D30-1 Kieviten D30-1 (7-0)final
Bennebroek D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (4-2)scheduled
HGC D30-1 HDM D30-3 (1-4)scheduled
Qui Vive D30-1 Rood-Wit D30-2 (10-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Rood-Wit D30-2 Alphen D30-1 (0-3)scheduled
Klein Zwitserland D30-2 Pinoké D30-3 (1-2)scheduled
Forescate D30-1 Bennebroek D30-1 (5-3)final
Roomburg D30-1 HGC D30-1 (0-1)scheduled
HDM D30-3 Kikkers D30-1 (0-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Alphen D30-1 Kieviten D30-1 (7-0)final
Bennebroek D30-1 Rood-Wit D30-2 (9-0)final
Klein Zwitserland D30-2 Roomburg D30-1 (1-0)scheduled
Kikkers D30-1 HGC D30-1 (2-2)final
Pinoké D30-3 Forescate D30-1 (5-0)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
HDM D30-3 Qui Vive D30-1 (1-4)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
HDM D30-3 Alphen D30-1 (1-2)final
Rood-Wit D30-2 Pinoké D30-3 (0-8)final
Forescate D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-10)scheduled
Kieviten D30-1 Bennebroek D30-1 (0-8)final
Roomburg D30-1 Kikkers D30-1 (1-1)final
HGC D30-1 Qui Vive D30-1 (1-5)scheduled
DONDERDAG 6 OKTOBER 2022
Kikkers D30-1 Alphen D30-1 (2-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Pinoké D30-3 Kieviten D30-1 (8-0)final
Bennebroek D30-1 HDM D30-3 (1-2)final
Forescate D30-1 Roomburg D30-1 (4-3)final
Qui Vive D30-1 Kikkers D30-1 (1-2)final
Alphen D30-1 HGC D30-1 (1-0)scheduled
Klein Zwitserland D30-2 Rood-Wit D30-2 (8-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Kieviten D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (0-2)scheduled
Roomburg D30-1 Qui Vive D30-1 (1-2)final
Rood-Wit D30-2 Forescate D30-1 (0-7)final
HGC D30-1 Bennebroek D30-1 (1-1)final
HDM D30-3 Pinoké D30-3 (1-3)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Bennebroek D30-1 Kikkers D30-1 (4-1)final
Klein Zwitserland D30-2 HDM D30-3 (2-1)scheduled
Alphen D30-1 Qui Vive D30-1 (1-6)final
Rood-Wit D30-2 Roomburg D30-1 (0-8)final
Pinoké D30-3 HGC D30-1 (5-0)final
WOENSDAG 2 NOVEMBER 2022
Kieviten D30-1 Qui Vive D30-1 (0-8)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
HGC D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-3)scheduled
Kieviten D30-1 Rood-Wit D30-2 (2-2)scheduled
HDM D30-3 Forescate D30-1 (1-1)final
Qui Vive D30-1 Bennebroek D30-1 (5-1)final
Kikkers D30-1 Pinoké D30-3 (1-2)final
Roomburg D30-1 Alphen D30-1 (3-1)final
WOENSDAG 9 NOVEMBER 2022
Kieviten D30-1 Roomburg D30-1 (0-7)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Forescate D30-1 HGC D30-1 (1-1)final
Bennebroek D30-1 Alphen D30-1 (5-1)final
Klein Zwitserland D30-2 Kikkers D30-1 (2-0)final
Rood-Wit D30-2 HDM D30-3 (0-6)final
Pinoké D30-3 Qui Vive D30-1 (0-1)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
HDM D30-3 Kieviten D30-1 (3-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Forescate D30-1 Qui Vive D30-1 (2-1)scheduled
Rood-Wit D30-2 Kikkers D30-1 (0-7)scheduled
Roomburg D30-1 HDM D30-3 (0-2)final
Klein Zwitserland D30-2 Alphen D30-1 (5-2)scheduled
Kieviten D30-1 HGC D30-1 (0-7)scheduled
Pinoké D30-3 Bennebroek D30-1 (4-1)final
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Bennebroek D30-1 Roomburg D30-1 (2-3)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
HGC D30-1 Rood-Wit D30-2 (2-0)final
Qui Vive D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (3-3)scheduled
Forescate D30-1 Kieviten D30-1 (6-1)final