Jongens O12-1 zaal
fotoheader2.jpg header.jpg

Jongens O12-1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Laurens Koning
Trainer Wessel Tjaden
Coach Laurens Koning
Coach Wessel Tjaden
Manager Annemarie Verweij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen JO12-1 HDS JO12-1 9:30
Wateringse veld JO12-1 HDS JO12-1 10:10
Alphen JO12-1 Wateringse veld JO12-1 10:50
Leiden JO12-2 Roomburg JO12-2 11:30
Roomburg JO12-2 Zoetermeer JO12-1 12:10
Leiden JO12-2 Zoetermeer JO12-1 12:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS JO12-1 8 18 6 0 2
2 Alphen JO12-1 6 13 4 1 1
3 Zoetermeer JO12-1 6 13 4 1 1
4 Wateringse veld JO12-1 6 10 3 1 2
5 Klein Zwitserland JO12-2 8 7 2 1 5
6 Leiden JO12-2 6 6 2 0 4
7 Roomburg JO12-2 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb Hockey Club Wateringse Veld JO12-1 10:50 thuis
5 feb HDS JO12-1 09:30 thuis
12 feb Klein Zwitserland JO12-2 10:50 uit
12 feb LOHC JO12-2 10:10 thuis
19 feb Leidse Hockey Club Roomburg JO12-2 10:10 uit
19 feb Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO12-1 09:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Klein Zwitserland JO12-2 Zoetermeer JO12-1 (1-1)scheduled
Wateringse veld JO12-1 Roomburg JO12-2 (5-3)final
Zoetermeer JO12-1 HDS JO12-1 (2-5)final
Alphen JO12-1 Roomburg JO12-2 (3-0)final
Klein Zwitserland JO12-2 HDS JO12-1 (4-5)scheduled
Wateringse veld JO12-1 Alphen JO12-1 (3-3)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Roomburg JO12-2 HDS JO12-1 (4-7)scheduled
HDS JO12-1 Leiden JO12-2 (3-0)scheduled
Roomburg JO12-2 Leiden JO12-2 (3-1)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Alphen JO12-1 Zoetermeer JO12-1 (1-2)final
Zoetermeer JO12-1 Klein Zwitserland JO12-2 (5-1)scheduled
Alphen JO12-1 Klein Zwitserland JO12-2 (4-3)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Zoetermeer JO12-1 Wateringse veld JO12-1 (4-0)final
Leiden JO12-2 Wateringse veld JO12-1 (4-2)final
Zoetermeer JO12-1 Leiden JO12-2 (3-0)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
HDS JO12-1 Klein Zwitserland JO12-2 (4-2)scheduled
Klein Zwitserland JO12-2 Roomburg JO12-2 (4-1)scheduled
HDS JO12-1 Roomburg JO12-2 (7-1)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Roomburg JO12-2 Klein Zwitserland JO12-2 (2-3)scheduled
Klein Zwitserland JO12-2 Wateringse veld JO12-1 (0-6)scheduled
Roomburg JO12-2 Wateringse veld JO12-1 (1-3)final
Leiden JO12-2 Alphen JO12-1 (0-6)final
HDS JO12-1 Alphen JO12-1 (1-4)final
Leiden JO12-2 HDS JO12-1 (3-2)final