Meisjes O18-3 zaal
fotoheader2.jpg header.jpg

Meisjes O18-3 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Marin Bögemann
Coach Annelies Schellinger
Manager Claire Wortman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen MO18-3 Catwijck MO18-2 13:30
Catwijck MO18-2 Kieviten MO18-2 14:10
Alphen MO18-3 Kieviten MO18-2 14:50
Voorhout MO18-3 Roomburg MO18-5 16:00
Forescate MO18-3 Roomburg MO18-5 16:40
Voorhout MO18-3 Forescate MO18-3 17:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alkemade MO18-1 8 19 6 1 1
2 Roomburg MO18-5 6 13 4 1 1
3 Alphen MO18-3 6 13 4 1 1
4 Forescate MO18-3 7 6 2 0 5
5 Catwijck MO18-2 7 5 1 2 4
6 Kieviten MO18-2 5 4 1 1 3
7 Voorhout MO18-3 5 3 1 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb De Kieviten MO18-2 14:50 thuis
4 feb Catwijck MO18-2 13:30 thuis
12 feb Catwijck MO18-2 14:50 uit
12 feb MHC Voorhout MO18-3 14:10 uit
19 feb Hockeyclub Alkemade MO18-1 13:45 uit
19 feb Leidse Hockey Club Roomburg MO18-5 14:25 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Alphen MO18-3 Roomburg MO18-5 (2-2)scheduled
Roomburg MO18-5 Voorhout MO18-3 (8-1)final
Alphen MO18-3 Voorhout MO18-3 (4-2)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Catwijck MO18-2 Forescate MO18-3 (1-2)final
Alkemade MO18-1 Forescate MO18-3 (2-0)final
Catwijck MO18-2 Alkemade MO18-1 (3-3)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Kieviten MO18-2 Alphen MO18-3 (2-6)final
Alphen MO18-3 Forescate MO18-3 (2-1)final
Kieviten MO18-2 Forescate MO18-3 (2-3)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Alkemade MO18-1 Voorhout MO18-3 (1-3)final
Voorhout MO18-3 Catwijck MO18-2 (1-2)final
Alkemade MO18-1 Catwijck MO18-2 (5-3)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Forescate MO18-3 Alkemade MO18-1 (3-5)final
Alphen MO18-3 Alkemade MO18-1 (2-4)final
Forescate MO18-3 Alphen MO18-3 (0-1)final
Kieviten MO18-2 Catwijck MO18-2 (3-3)final
Catwijck MO18-2 Roomburg MO18-5 (3-6)final
Kieviten MO18-2 Roomburg MO18-5 (5-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Roomburg MO18-5 Forescate MO18-3 (4-3)scheduled
Voorhout MO18-3 Alkemade MO18-1 (1-8)final
Forescate MO18-3 Catwijck MO18-2 (2-3)scheduled
Kieviten MO18-2 Alkemade MO18-1 (2-5)scheduled
Roomburg MO18-5 Catwijck MO18-2 (5-1)final
Voorhout MO18-3 Kieviten MO18-2 (2-2)scheduled