Meisjes O12-3 zaal
fotoheader2.jpg header.jpg

Meisjes O12-3 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Josephine Gouw
Trainer Isa Wagter
Coach Josephine Gouw
Coach Isa Wagter

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gouda MO12-3 HCRB MO12-2 9:30
Alphen MO12-3 HCRB MO12-2 10:10
Gouda MO12-3 Alphen MO12-3 10:50
Bleiswijk MO12-2 Rotterdam MO12-7 11:30
Rotterdam MO12-7 Zoetermeer MO12-4 12:10
Bleiswijk MO12-2 Zoetermeer MO12-4 12:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam MO12-7 10 21 6 3 1
2 Ommoord MO12-3 10 18 6 0 4
3 HCRB MO12-2 8 16 5 1 2
4 Bleiswijk MO12-2 8 13 4 1 3
5 Zoetermeer MO12-4 8 12 3 3 2
6 Alphen MO12-3 8 3 1 0 7
7 Gouda MO12-3 8 2 0 2 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb Goudse MHC MO12-3 10:50 uit
5 feb HCRB MO12-2 10:10 thuis
12 feb Goudse MHC MO12-3 10:50 thuis
12 feb Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO12-4 09:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Alphen MO12-3 Bleiswijk MO12-2 (0-3)final
Rotterdam MO12-7 Bleiswijk MO12-2 (5-2)final
Alphen MO12-3 Rotterdam MO12-7 (0-6)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
HCRB MO12-2 Ommoord MO12-3 (2-0)scheduled
Ommoord MO12-3 Zoetermeer MO12-4 (1-3)final
HCRB MO12-2 Zoetermeer MO12-4 (1-2)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Ommoord MO12-3 Gouda MO12-3 (3-1)final
Gouda MO12-3 Rotterdam MO12-7 (2-3)final
Ommoord MO12-3 Rotterdam MO12-7 (3-2)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
HCRB MO12-2 Alphen MO12-3 (4-3)scheduled
Bleiswijk MO12-2 Alphen MO12-3 (2-3)scheduled
HCRB MO12-2 Bleiswijk MO12-2 (4-0)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Rotterdam MO12-7 Ommoord MO12-3 (4-3)final
Gouda MO12-3 Zoetermeer MO12-4 (4-4)final
Alphen MO12-3 Ommoord MO12-3 (1-2)scheduled
Zoetermeer MO12-4 Bleiswijk MO12-2 (3-3)final
Rotterdam MO12-7 Alphen MO12-3 (5-0)scheduled
Gouda MO12-3 Bleiswijk MO12-2 (1-7)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Rotterdam MO12-7 HCRB MO12-2 (2-1)final
Zoetermeer MO12-4 Alphen MO12-3 (7-2)scheduled
HCRB MO12-2 Gouda MO12-3 (6-3)final
Ommoord MO12-3 Alphen MO12-3 (4-0)scheduled
Rotterdam MO12-7 Gouda MO12-3 (3-3)final
Zoetermeer MO12-4 Ommoord MO12-3 (1-2)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Zoetermeer MO12-4 Rotterdam MO12-7 (3-3)final
HCRB MO12-2 Rotterdam MO12-7 (2-2)final
Zoetermeer MO12-4 HCRB MO12-2 (2-5)final
Bleiswijk MO12-2 Gouda MO12-3 (3-1)final
Gouda MO12-3 Ommoord MO12-3 (0-3)final
Bleiswijk MO12-2 Ommoord MO12-3 (2-1)final