Dames 1 zaal
fotoheader2.jpg header.jpg

Dames 1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Arnoud Boersma
Trainer Nate Webster
Coach Arnoud Boersma
Manager Martine Klijn-Walstra
Ass. Coach Nate Webster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D1 HUDITO D1 17:30
Alphen D1 Rijswijk D1 17:30
Leiden D1 Schiedam D1 17:30
Leiden D1 HUDITO D1 19:30
Schiedam D1 Rijswijk D1 19:30
Alphen D1 Alecto D1 19:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schiedam D1 10 30 10 0 0
2 Leiden D1 10 21 7 0 3
3 HUDITO D1 10 18 6 0 4
4 Alphen D1 10 18 6 0 4
5 Alecto D1 10 7 2 1 7
6 Barendrecht D1 12 7 2 1 9
7 Rijswijk D1 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb Rijswijksche Hockey Club D1 17:30 thuis
4 feb L.S.C. ALECTO D1 19:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Alecto D1 Alphen D1 (3-8)final
Barendrecht D1 HUDITO D1 (3-8)final
Leiden D1 Rijswijk D1 (2-1)final
Alphen D1 Leiden D1 (3-2)final
Barendrecht D1 Rijswijk D1 (3-2)final
HUDITO D1 Alecto D1 (6-1)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Alecto D1 Barendrecht D1 (4-8)final
Leiden D1 Alphen D1 (6-2)final
Schiedam D1 HUDITO D1 (8-1)final
Leiden D1 Alecto D1 (6-1)final
Alphen D1 HUDITO D1 (5-4)final
Barendrecht D1 Schiedam D1 (0-11)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Alecto D1 Leiden D1 (0-5)final
Rijswijk D1 HUDITO D1 (1-2)final
Schiedam D1 Barendrecht D1 (10-3)final
Leiden D1 Barendrecht D1 (6-3)final
Schiedam D1 Alecto D1 (11-0)final
HUDITO D1 Rijswijk D1 (2-3)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
HUDITO D1 Alphen D1 (7-2)final
Rijswijk D1 Barendrecht D1 (2-2)final
Alecto D1 Schiedam D1 (0-7)final
Rijswijk D1 Alecto D1 (1-4)final
HUDITO D1 Barendrecht D1 (10-2)final
Schiedam D1 Alphen D1 (4-3)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Alphen D1 Barendrecht D1 (6-1)final
Rijswijk D1 Schiedam D1 (1-4)final
HUDITO D1 Leiden D1 (4-2)scheduled
HUDITO D1 Schiedam D1 (5-8)final
Barendrecht D1 Leiden D1 (1-6)scheduled
Rijswijk D1 Alphen D1 (1-9)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Alecto D1 Rijswijk D1 (2-2)final
Barendrecht D1 Alphen D1 (3-8)final
Schiedam D1 Leiden D1 (4-2)final
Barendrecht D1 Alecto D1 (2-4)final
Rijswijk D1 Leiden D1 (2-4)final
Alphen D1 Schiedam D1 (1-6)final