Meisjes O14-6 zaal
fotoheader2.jpg header.jpg

Meisjes O14-6 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Willem van Duin
Trainer Lente Plinck
Coach Chris de Leeuw
Coach Berber Luyendijk - Schepman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leiden MO14-10 HDM MO14-11 13:30
HDM MO14-11 Gouda MO14-5 14:10
Leiden MO14-10 Gouda MO14-5 14:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland MO14-11 8 21 7 0 1
2 Catwijck MO14-4 8 18 6 0 2
3 Wateringse veld MO14-5 6 10 3 1 2
4 Alphen MO14-6 6 7 2 1 3
5 Gouda MO14-5 6 6 2 0 4
6 Leiden MO14-10 6 4 1 1 4
7 HDM MO14-11 8 4 1 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb Klein Zwitserland MO14-11 12:10 uit
5 feb Hockey Club Wateringse Veld MO14-5 11:30 uit
11 feb Goudse MHC MO14-5 12:50 uit
11 feb hdm MO14-11 12:10 thuis
19 feb LOHC MO14-10 18:50 uit
19 feb Klein Zwitserland MO14-11 18:10 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Klein Zwitserland MO14-11 Catwijck MO14-4 (6-4)final
Catwijck MO14-4 HDM MO14-11 (3-1)final
Klein Zwitserland MO14-11 HDM MO14-11 (4-1)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Alphen MO14-6 Wateringse veld MO14-5 (1-1)final
Wateringse veld MO14-5 Gouda MO14-5 (4-2)final
Alphen MO14-6 Gouda MO14-5 (1-3)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Wateringse veld MO14-5 Leiden MO14-10 (1-2)final
HDM MO14-11 Leiden MO14-10 (2-2)final
Wateringse veld MO14-5 HDM MO14-11 (9-0)final
Catwijck MO14-4 Gouda MO14-5 (6-1)final
Gouda MO14-5 Klein Zwitserland MO14-11 (1-3)final
Catwijck MO14-4 Klein Zwitserland MO14-11 (2-0)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Klein Zwitserland MO14-11 Gouda MO14-5 (6-3)scheduled
HDM MO14-11 Alphen MO14-6 (0-2)final
Catwijck MO14-4 Alphen MO14-6 (4-1)final
Gouda MO14-5 Leiden MO14-10 (6-0)final
Klein Zwitserland MO14-11 Leiden MO14-10 (4-1)final
HDM MO14-11 Catwijck MO14-4 (3-2)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
HDM MO14-11 Klein Zwitserland MO14-11 (2-7)final
Klein Zwitserland MO14-11 Wateringse veld MO14-5 (3-2)final
HDM MO14-11 Wateringse veld MO14-5 (0-4)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Alphen MO14-6 Catwijck MO14-4 (3-4)final
Leiden MO14-10 Catwijck MO14-4 (0-6)final
Alphen MO14-6 Leiden MO14-10 (6-2)final