Commissies/vrijwilligers
fotoheader1.jpg fotoheader2.jpg

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Ard-Jan Bruggers Coördinator
Jan Ahlheid Groundsman
Bar
Maarten van Moorsel Coördinator
Thijs Prause Lid
Ria Heijmans Lid
Riek Klomp Lid
Bestuur
Sandra Habets Voorzitter [email protected]
Eric van Dongen Penningmeester [email protected]
Carin Kleiweg Secretaris [email protected] 06-22461559
Paul Kop Hockey [email protected]
Peter Barentsen Faciliteiten [email protected]
Communicatie
Carin Kleiweg Voorzitter
Wiek Rozemond Communicatie algemeen
Loes Kloppenborg HCA Nieuwsbrief
Suzan Maliepaard HCA Nieuwsbrief
Chantal van der Linden Webmaster [email protected]
Ingrid van Buren Webmaster [email protected]
Dames 1
Robin Tromp Trainer/coach Dames 1
Robert-Jan van der Meulen Assistent trainer/coach
Nicole de Groot Manager
Faciliteiten
Peter Barentsen Voorzitter
Marcel Wagter Materiaal
Maarten van Moorsel Bar
Ard-Jan Bruggers Accommodatie
Feestcommissie
Robert Jan Houweling Voorzitter
Joeri van der Heijden Lid
Gé Kapteijn Lid
Alexander Paalman Lid
Lonneke Speur Lid
Gastheer/gastvrouw
Alice Key Coördinator
G-Hockey
Elise Duffhues Coördinator G-Hockey traint op maandagavond van 18.00-19.00 uur. Wie mee wil doen is welkom, maar meld je eerst even aan bij [email protected]
Linda de Winter Coördinator
Maaike Hooghiemstra Coördinator
Heren 1
Robbert Groeneveld Trainer/coach Heren 1
Mattijs Heemskerk Assistent trainer/coach
Robert Jan Houweling Manager
Ledenadministratie
Aneta Bruggers - Haan Ledenadministratie
Lijncoördinatoren
Teddy Voordouw LijnCo Jongens AB [email protected]
Dimitri Bloemen LijnCo Jongens CD [email protected]
Barbara van Duin - Zandbergen LijnCo Jongens E [email protected]
Eugénie van der Wel LijnCo Jongens F [email protected]
Luuk Buma LijnCo Meisjes A [email protected]
Arriënne Dekker LijnCo Meisjes B [email protected]
Maud Veenendaal LijnCo Meisjes C [email protected]
Angelique Eikelenboom LijnCo Meisjes E 2e jaars [email protected]
Jiska Stuurman LijnCo Meisjes E 1e jaars [email protected]
Eugénie van der Wel LijnCo Meisjes F [email protected]
Lijnco's Senioren
Mieke van Gent Lijnco Dames [email protected]
Esther Kapel Lijnco Dames [email protected]
Thierry Ras Lijnco Heren [email protected]
Yorick Debeus Lijnco Trimhockey [email protected]
Materiaalcommissie
Marcel Wagter Coördinator
Lauri Bevers Beheer Materiaal
Yvonne Hudig Beheer Materiaal
Overig
Alice Key Indeling barcoaches [email protected]
Ingrid van Buren Webmaster [email protected]
Chantal van der Linden Webmaster [email protected]
Scheidsrechterscommissie
Pierre Captein Voorzitter
Kiki Zijlstra E-learning/scheidsrechterscursus [email protected]
Pascal Los CS+-opleiding talentvolle scheidsrechters
Eugénie van der Wel Indeling zaterdag [email protected]
Pierre Captein Indeling zondag [email protected]
Secretariaat
Carin Kleiweg Postbus 8, 2400AA Alphen aan den RIjn
Sponsorcommissie
Sandra Elenbaas Lid
Bart Houtkoop Lid
Ties Bakker Lid
Anne den Hartog Lid
Gert de Jeu Lid
Strafcommissie
Jeroen Groot Lid
Shirly Brouwer Lid
Lonneke Speur Lid
TC Hockey
Paul Kop Voorzitter
Patricia Charité Secretaris
Teddy Voordouw Manager Jongens ABCD
Luuk Buma Manager Meisjes ABCD
Suzanne Linting Manager Jongste Jeugd (EF) jongens en meisjes
Mark-Jan Terwindt Manager Tophockey (selectieteams) [email protected]
Janine Vermeltfoort Manager Trainingscommissie
Toernooicommissie
Lilian Muetstege Voorzitter
Ria Heijmans Lid
Robert Jan Houweling Lid
Tijmen Swier Lid
Tophockey (selectieteams)
Mark-Jan Terwindt Voorzitter Dames 1, Heren 1 en Heren 3
Ron Cooper Jongens selectie Jongens A1 B1 C1 D1
Pierre Captein Meisjes selectie Meisjes A1 B1 C1 D1
Kim de Wolf Algemeen
Elise Duffhues Algemeen
Trainingscommissie
Janine Vermeltfoort Manager
Vincent Welink Contracten trainers
Luuk Buma Lid
Thijs Prause Lid
Marcel Wagter Lid Trainingsmaterialen
Trainingscoordinatoren
Madelon Voogt Trainingscoordinator Voor DEF jeugd. Aanwezig: maandag van 16.00-20.30 uur en woensdag van 15.15-20.30 uur.
Vertrouwenspersoon
Bas van Batenburg Vertrouwenspersoon
Wedstrijdsecretariaten
Eugénie van der Wel Jeugd [email protected]
Dennis Gerlings Senioren [email protected]
Zaalhockey
Janine Vermeltfoort Lid
Lauri Bevers Lid
Luuk Buma Coördinator
Thijs Prause Keepersclub

Agenda

Nog geen agenda punten.
Hele agenda
 
 

Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn