Commissies/vrijwilligers
fotoheader2.jpg header.jpg

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Sandra Habets Voorzitter
Carin Kleiweg Secretaris
Ronald Wortman Penningmeester
Paul Kop Hockey Technische Zaken
Accommodatie
Jan Ahlheid Groundsman
Ard-Jan Bruggers Coördinator [email protected]
Bar
Ria Heijmans Lid
Riek Klomp Lid
Maarten van Moorsel Coördinator [email protected]
Communicatie
Loes Kloppenborg HCA Nieuwsbrief
Fabian van der Weele Webmaster [email protected]
Desiree Mulder Webmaster [email protected]
Wiek Rozemond Voorzitter
Dames 1
Robin Tromp Trainer/coach Dames 1
Tineke van Sonsbeek Manager [email protected]
Faciliteiten
Sandra Habets Voorzitter [email protected]
Marcel Wagter Materiaal
Maarten van Moorsel Bar [email protected]
Feestcommissie
Robert Jan Houweling Voorzitter
Gé Kapteijn Lid
G-Hockey
Elise Duffhues Coördinator G-Hockey traint op maandagavond van 18.00-19.00 uur. Wie mee wil doen is welkom, maar meld je eerst even aan bij [email protected]
Heren 1
Robbert Groeneveld Trainer/coach Heren 1
Tomas Poggio Van Deventer Assistent trainer/coach
Robert Jan Houweling Manager
Ledenadministratie
Aneta Bruggers-Haan Ledenadministratie [email protected]
Lijncoördinatoren
Linda Tjaden LijnCo Jongens AB [email protected]
Linda Tjaden Lijnco Jongens C [email protected]
Barbara van Duin - Zandbergen Lijnco Jongens D [email protected]
Eugénie van der Wel LijnCo Jongens E [email protected]
Eugénie van der Wel LijnCo Jongens F [email protected]
Arriënne Dekker LijnCo Meisjes A [email protected]
Arriënne Dekker LijnCo Meisjes B [email protected]
Mirjam Booij LijnCo Meisjes C [email protected]
Mascha Rensen LijnCo Meisjes E 2e jaars [email protected]
Berber Luyendijk - Schepman LijnCo Meisjes E 1e jaars [email protected]
Gé Kapteijn LijnCo Hummels [email protected]
Angelique Eikelenboom LijnCo Meisjes D [email protected]
Amanda van Hardeveld LijnCo Meisjes F [email protected]
Lijnco's Senioren
Mieke van Gent Lijnco Dames [email protected]
Esther Kapel Lijnco Dames [email protected]
Thierry Ras Lijnco Heren [email protected]
Yorick Debeus Lijnco Trimhockey [email protected]
Materiaalcommissie
Marcel Wagter Coördinator [email protected]
Yvonne Hudig Beheer Materiaal
Lauri Bevers Beheer Materiaal
Scheidsrechterscommissie
Pierre Captein Voorzitter
Kiki Zijlstra E-learning/scheidsrechterscursus [email protected]
Arjen van Ulsen Begeleiding scheidsrechters
Aneta Bruggers-Haan Indeling zaterdag [email protected]
Pierre Captein Indeling zondag [email protected]
Pascal Los CS+-opleiding talentvolle scheidsrechters [email protected]
Secretariaat
Carin Kleiweg Secretaris [email protected]
Sponsorcommissie
Sandra Elenbaas Lid
Bart Houtkoop Lid
Ties Bakker Lid
Anne den Hartog Lid
Gert de Jeu Lid
Strafcommissie
Jeroen Groot Lid
Shirly Brouwer Lid
Lonneke Speur Lid
TC Hockey
Paul Kop Voorzitter
Patricia Charité Secretaris
Mark-Jan Terwindt Manager Tophockey (selectieteams) [email protected]
Suzanne Linting Manager Jeugdcoördinator
Toernooicommissie
Lilian Muetstege Voorzitter
Ria Heijmans Lid
Robert Jan Houweling Lid
Tijmen Swier Lid
Tophockey (selectieteams)
Mark-Jan Terwindt Voorzitter Dames 1, Heren 1 en Heren 3
Robert Dossin Jongens selectie Jongens A1, B1
Marjon Stroet Jongens selectie Jongens C1 D1
Trainingscommissie
Vincent Welink Contracten trainers
Luuk Buma Lid
Marcel Wagter Lid Trainingsmaterialen
Vertrouwenspersoon
Bas van Batenburg Vertrouwenspersoon
Wedstrijdsecretariaten
Aneta Bruggers-Haan Jeugd [email protected]
Eugénie van der Wel Jongste jeugd [email protected]
Aneta Bruggers-Haan Senioren [email protected]
Zaalhockey
Luuk Buma Coördinator
Lauri Bevers Lid
Thijs Prause Keepersclub