Trainingsschema
fotoheader2.jpg header.jpg
Dit schema loopt van 6-4-2021 t/m 20-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 16:15 OldStars Walking Hockey Trainingsgroep 1 Trainer: Marcel Bakx
16:00 - 17:00 Junis Trainingsgroep 4
16:15 - 17:30 Meisjes C3 Paul Wismeijer 1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes C4 Fleur Dekker
Nikki Verwoerd
5 - AB
16:15 - 17:45 Meisjes D1 Daniek Slof
Eliza Hakstege
5 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C2 Marcel Bakx 1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B2 Luke Kalksma 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Sanne Wortman
Sem Tolsma
5 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A3 Perre Blaas 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A4 Donna ten Brink 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B7 Julian Lems 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B8 2 - AB
17:45 - 19:15 G-Hockey 1 4
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Dion Charité
Sophie Custers
5 - CD
18:45 - 19:00 Meisjes C2 1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens B1 Luke Kalksma
Marcel Bakx
1 - AB
19:00 - 20:00 Jongens C1 Jasper Habets
Rens Hillebrand
1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Daan Verkleij
Perre Blaas
5 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Sem Tolsma 3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Sanne Wortman 3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Donna ten Brink 2 - CD
20:15 - 21:30 Trimgroep 1. Bram vd Boon Bram van der Boon 1
20:15 - 21:30 Trimgroep 2. Jan-Willem Regtering Jan Willem Regtering 5
20:15 - 21:30 Trimgroep 3. Mees van Katwijk Mees van Katwijk 3
20:15 - 21:30 Trimgroep 4. Maarten van Moorsel Maarten van Moorsel 2
20:15 - 21:30 Trimgroep 5. Marcel Bakx (maandag) Marcel Bakx 4
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Junis Trainingsgroep 4
16:15 - 17:45 Jongens D3 Lieke van der Monde
Jannes Teunissen
2 - AB
16:15 - 17:45 Meisjes D3 Isa Wagter
Lisa Tolsma
3 - CD
16:15 - 17:45 Meisjes D4 Maud van Duin
Paul Wismeijer
3 - CD
16:15 - 17:45 Meisjes D5 Anna Segers
Arwen Wijnans
2 - CD
16:15 - 17:45 Meisjes D6 Brit van Niekerk
Eva Hofman
3 - AB
16:15 - 17:45 Meisjes D7 Anouk Schreuders
Tessa Kremer
2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Emma van Rijn
Julian Lems
5 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Carlijn Habets
Mette Kranenburg
5 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Jordy Motta 1 - AB
17:45 - 19:00 Jongens A2 3 - AB Hockey Entertainment
18:30 - 20:00 Jongens A1 Bente Captein
Sander van Perlo
5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Daan Verkleij
Perre Blaas
2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Daan Auney
Marieke Kroon
5 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C5 Thijs van Tol 3 - CD
19:00 - 20:00 Jongens B3 Ernst-Jan Troe 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Mees van Katwijk 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B6 1 - AB Hockey Entertainment
19:00 - 20:00 Meisjes C6 Sem Tolsma 3 - AB
20:15 - 21:30 Diversen Trainingsgroep 3 - CD Proeftrainingen Seniorenteam
20:15 - 21:30 Dames 1 Arnoud Boersma 1 - AB
20:15 - 21:30 Dames Jong 1 Mees van Katwijk 2 - AB
20:15 - 21:30 Dames Jong 2 2 - CD Hockey Entertainment
20:15 - 21:30 Heren 1 Robbert Groeneveld 5
20:15 - 21:30 Heren 4 3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 17:00 Junis Trainingsgroep 4
15:30 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - AB
16:15 - 17:15 Hummels / Funkey 3 - CD Funkey hockey
16:15 - 17:15 Jongens 6E1 Veralinde Bonte 5 - CD
16:15 - 17:15 Jongens 6E2 Luuk van Loosbroek
Tom Dossin
5 - CD
16:15 - 17:15 Jongens F1 Isa Haverkate
Suzi Olders
2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F2 Juul van Katwijk 2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F3 Lotte Couvée 2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes 6E1 Lynn de Gans 5 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes 6E2 Evi Wijnans 5 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes 6E3 Julie Ririassa 5 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes 6E4 Mara van de Meent 5 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes F1 Nynke Vervark 2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes F2 Isa Huft
Zoe Koetsier
2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes F3 Amy van der Linden 2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes F4 Sanne Rams 2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes F6 Lykke Eisenburger 2 - AB
16:15 - 17:15 Mixteam F1 Senna Klepke 2 - AB
16:15 - 17:15 Mixteam F2 Sanne Kok 5 - CD
16:15 - 17:15 Mixteam F3 Mandy Rüpp 5 - CD
16:30 - 17:30 Beginners E/F Sem Tolsma 3 - AB
17:15 - 18:30 Jongens 8E1 Kristiaan Bruggers 5 - AB
17:15 - 18:30 Jongens 8E2 Bas Kraaij 5 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes 8E1 Bibi van Keulen
Jilse Iemhoff
5 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes 8E2 Amber Lette 5 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes 8E3 Senna Klepke 5 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes 8E4 Sofia Rozemond 5 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Marcel Bakx 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Sem Tolsma 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Anna Segers 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Rick Dieben 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 René Bastiaans 5 - AB
19:00 - 20:00 Jongens B1 Luke Kalksma
Marcel Bakx
5 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Mees van Katwijk 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Sophie Custers 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Sanne Wortman 3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Donna ten Brink 1 - CD
20:15 - 21:30 Dames 2 Mees van Katwijk 1 - CD
20:15 - 21:30 Dames 3 2 - AB
20:15 - 21:30 Heren 2 Sander van Perlo
Teddy Voordouw
5 - AB
20:15 - 21:30 Heren 3 5 - CD
20:15 - 21:30 Heren 5 2 - CD
20:15 - 21:30 Heren A35 3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Junis Trainingsgroep 4
16:00 - 17:30 Jongens D3 Lieke van der Monde
Jannes Teunissen
2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Isa Wagter
Lisa Tolsma
2 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D4 Maud van Duin
Paul Wismeijer
5 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D5 Anna Segers
Arwen Wijnans
3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D6 Brit van Niekerk
Eva Hofman
3 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D7 Anouk Schreuders
Tessa Kremer
3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Sanne Wortman
Sem Tolsma
1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Emma van Rijn
Julian Lems
1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Carlijn Habets
Mette Kranenburg
5 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Luke Kalksma
Marcel Bakx
2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B3 2 - CD Hockey Entertainment
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Daniek Slof
Eliza Hakstege
5 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Bente Captein
Sander van Perlo
1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Jasper Habets
Rens Hillebrand
5 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Daan Verkleij
Perre Blaas
1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C6 Ruben Bootsma 3 - AB
19:00 - 20:00 Jongens A2 2 - CD Hockey Entertainment
19:00 - 20:00 Jongens B2 Luke Kalksma 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Mees van Katwijk 3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Dion Charité
Sophie Custers
5 - AB
20:15 - 21:30 Dames 4 2 - CD
20:15 - 21:30 Dames A30 3
20:15 - 21:30 Dames Jong 1 Mees van Katwijk 2 - AB
20:15 - 21:30 Heren 1 Robbert Groeneveld 1
20:15 - 21:30 Heren A45 5
20:15 - 21:30 Heren B45 5
20:15 - 21:30 Trimgroep 6. (donderdag) Bente Captein 4
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Junis Trainingsgroep 4
16:15 - 17:30 Jongens 6E1 Fleur Koetsier 2 - CD
16:15 - 17:30 Jongens 6E2 Juul van Katwijk 2 - CD
16:15 - 17:30 Jongens 8E1 Kristiaan Bruggers 1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens 8E2 Willem van Duin 1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes 6E1 Charissa van den Hoorn 2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes 6E2 Jasmijn Willemsen 2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes 6E3 Iris Huijbregts 2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes 6E4 Indy Bosman 2 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes 8E1 Bibi van Keulen
Jilse Iemhoff
1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes 8E2 Mara van de Meent 1 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes 8E3 Floor van der Windt 1 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes 8E4 Josephine Gouw 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes A1 Rick Dieben 5 - AB
17:30 - 18:30 Beginners DCB Marcel Bakx 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B7 Julian Lems 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B8 Sem Tolsma 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Fleur Dekker
Nikki Verwoerd
5 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Thijs van Tol 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Daan Auney
Marieke Kroon
5 - AB
19:00 - 20:00 Heren 2 Sander van Perlo
Teddy Voordouw
1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Marcel Bakx 5 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B6 Julian Lems 2 - AB
19:30 - 20:00 Dames 1 Arnoud Boersma 1 - CD
20:00 - 21:00 Dames 1 Arnoud Boersma 1
20:15 - 21:30 Dames 3 3 - AB
20:15 - 21:30 Dames Jong 3 Dion Charité 3 - CD
20:15 - 21:30 Heren 4 2 - AB
20:15 - 21:30 Trimgroep 7. Marcel Bakx (vrijdag) Marcel Bakx 2 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Hummels / Funkey Gé Kapteijn 4
09:30 - 10:30 Hummels Meisjes 5 jaar Gé Kapteijn 4

Video


Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn