Commissies/vrijwilligers
9ahjdrkn.png Buiten.jpg

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Maarten Lems Accommodatie [email protected]
Bar
Bart Verburg Coördinator [email protected]
Robert Jan Houweling Lid
Ria Heijmans Lid
Riek Klomp Lid
Bestuur
Sandra Habets Voorzitter [email protected]
Steffelien Buikema Secretaris [email protected]
Ronald Wortman Penningmeester [email protected]
Teddy Voordouw Hockey Technische Zaken [email protected]
Communicatie
Meike de Zeeuw HCA Nieuwsbrief [email protected]
Chantal van der Linden - Wusten Webmaster [email protected]
Mascha Rensen Webmaster [email protected]
Mieke Postma - Amende Commissielid commissielid
Dames 1
Niels Mulder Trainer/coach Dames 1
Ronald de Vilder Assistent trainer/coach
Nick Habets Manager [email protected]
Danara Gerla Manager [email protected]
Faciliteiten
Maarten Lems Voorzitter [email protected]
Maarten Lems Accommodatie
Bart Verburg Materiaal [email protected]
Feestcommissie
Robert Jan Houweling Voorzitter [email protected]
Nick Habets Lid
Michel Nusse Lid
Thoma Kroon Lid
G-Hockey
Linda de Winter Coördinator G-Hockey traint op maandagavond van 18.00-19.00 uur. Wie mee wil doen is welkom, maar meld je eerst even aan bij [email protected]
Grote Clubactie
Sandra Keijzer Coördinator [email protected]
Heren 1
Christian Cavallet Trainer/coach Heren 1
Pieter van der Linden Assistent trainer/coach
Robert Jan Houweling Manager [email protected]
Keeperscommissie
Anne-Fleur Peeters Voorzitter [email protected]
Patrick Jansen Lijncoördinator Keepers jongens/heren [email protected]
Femke Dekker Lijncoördinator keepers meisjes/dames [email protected]
Ledenadministratie
Claire Wortman Ledenadministratie [email protected]
Lijncoördinatoren
Femke Dekker Lijncoördinator keepers meisjes/dames [email protected]
Patrick Jansen Lijncoördinator Keepers jongens/heren [email protected]
Linda Tjaden Lijncoördinator jongens en meisjes onder 18 [email protected]
Barbara van Duin - Zandbergen Lijncoördinator jongens en meisjes onder 16 [email protected]
Annemarie Verweij Lijncoördinator jongens onder 14 [email protected]
Fleur Ausems Lijncoördinator meisjes onder 14 [email protected]
Judith Michels Lijncoördinator jongens onder 12 [email protected]
Jessica Mulder Lijncoördinator meisjes onder 12 [email protected]
Fleur Ausems Lijncoördinator jongens onder 10 [email protected]
Jacqueline Kapel Lijncoördinator meisjes onder 10 [email protected]
Jacqueline Kapel Lijncoördinator jongens onder 9 [email protected]
Bente van de Scheur Lijncoördinator meisjes onder 9 [email protected]
Githe van Leeuwen Lijncoördinator jongens en meisjes onder 8 [email protected]
Pamela Melsen Lijncoördinator jongens en meisjes onder 7 [email protected]
Karin Lemmens Lijncoördinator jongens en meisje onder 6 [email protected]
LISA Beheer
Arko Vervark Beheer LISA
Oefenwedstrijden
Teddy Voordouw Coördinator [email protected]
Scheidsrechterscommissie
Peter Barentsen Voorzitter [email protected]
Jacqueline Kremer lid secretaris/support [email protected]
Eric van Dongen lid/opleidingen CS+ [email protected]
Gert-Jan Knot lid/opleidingen
Rik Kroon lid/opleidingen
Secretariaat
Steffelien Buikema Secretaris [email protected]
Senioren Commissie
Femke Dekker Lijnco Dames [email protected]
Thijs van Moorselaar Lijnco Heren [email protected]
Yorick Debeus Lijnco Trimhockey [email protected]
Sponsorcommissie
Jan Willem Brink Voorzitter
Saskia Timmer Secretaris
Bianca Rodenburg Penningmeester
Simcha Rozema Lid
Niels Reitsma Lid
Sportiviteit en respect commissie
Danara Gerla Lid
Marit Trouwborst Lid
Strafcommissie
Jeroen Groot Lid
Shirly Brouwer Lid
Lonneke Speur Lid
TC Hockey
Teddy Voordouw Voorzitter
Metha Alink Secretaris
Monica Vervark Penningmeester
Martijn Michels Tophockey (selectieteams)
Monica Vervark Trainingscommissie
Peter Barentsen Scheidsrechterscommissie
Anne-Fleur Peeters Keeperscommissie
Annemarie Verweij Jeugd
Toernooicommissie
Robert Jan Houweling Voorzitter
Ria Heijmans Lid
Bernice Vonk Lid
Tophockey (selectieteams)
Martijn Michels Voorzitter
Jurriaan De Vries Heren / Jongens
Mirjam Booij Dames / Meisjes
Claudia Lette Coaching traject
Trainingscommissie
Monica Vervark Voorzitter
Vincent Welink Contracten trainers
Bente van de Scheur Trainingsschema
Luuk Buma Zaalhockey
Ruud van Tol Zaalhockey
Vertrouwenspersoon
Olaf Plinck Vertrouwenspersoon [email protected]
Hiske Zuijderwijk Vertrouwenspersoon [email protected]
Wedstrijdsecretariaten
Jacqueline Kapel Senioren [email protected]
Karin IJsselstijn Jeugd [email protected]
Fleur Ausems Jongste jeugd [email protected]
Teddy Voordouw Oefenwedstrijden [email protected]
Ruud van Tol Zaalhockey [email protected]
Zaalhockey
Thijs van Tol Coördinator [email protected]
Ruud van Tol Coördinator [email protected]

Video


Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn