Commissies/vrijwilligers
fotoheader2.jpg header.jpg

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Maarten Lems Coördinator [email protected]
Bar
Ria Heijmans Lid
Riek Klomp Lid
Bestuur
Sandra Habets Voorzitter [email protected]
Ronald Wortman Penningmeester [email protected]
Patricia Charité Secretaris [email protected]
Pierre Captein Hockey Technische Zaken [email protected]
Maarten Lems Accommodatie [email protected]
Communicatie
Wiek Rozemond Voorzitter
Sander van Perlo HCA Nieuwsbrief
Fabian van der Weele Webmaster [email protected]
Desiree Mulder Webmaster [email protected]
Dames 1
Arnoud Boersma Trainer/coach Dames 1
Marco Kuiper Assistent trainer/coach
Jordy Motta Assistent trainer/coach
Marjon Stroet Manager [email protected]
Faciliteiten
Maarten Lems Voorzitter [email protected]
Maarten Lems Accommodatie
Bart Verburg Bar [email protected]
Bart Verburg Materiaal [email protected]
Feestcommissie
Robert Jan Houweling Voorzitter [email protected]
Nick Habets Lid
Michel Nusse Lid
Thoma Kroon Lid
Rogier Charité Lid
G-Hockey
Elise Duffhues Coördinator G-Hockey traint op maandagavond van 18.00-19.00 uur. Wie mee wil doen is welkom, maar meld je eerst even aan bij [email protected]
Grote Clubactie
Sandra Keijzer Coördinator [email protected]
Heren 1
Robbert Groeneveld Trainer/coach Heren 1
Blake Cuckow Assistent trainer/coach
Robert Jan Houweling Manager [email protected]
Keeperscommissie
René Bastiaans Voorzitter [email protected]
Salman Akbar Oly Hoofdtrainer
Tijmen Swier Technische zaken [email protected]
Bente Captein LijnCo Keepers jongens [email protected]
Claire Wortman LijnCo Keepers meisjes [email protected]
Ledenadministratie
Aneta Bruggers-Haan Ledenadministratie [email protected]
Ledenwerving
Arko Vervark Voorzitter [email protected]
Valerie Wilson Lid
Nienke van der Monde-Boonekamp Lid
Kirsty Brachel Lid
Lijncoördinatoren
Marcel Wagter LijnCo Meisjes A [email protected]
Serge van de Meent LijnCo Meisjes B [email protected]
Barbara van Duin - Zandbergen LijnCo Meisjes C [email protected]
Angelique Bredewoud LijnCo Meisjes D [email protected]
Martijn Walvis LijnCo Meisjes E 2e jaars [email protected]
Jessica Mulder LijnCo Meisjes E 1e jaars [email protected]
Jacqueline Kapel Lijnco meisjes F 2e jaars [email protected]
Roos Eichhorn Lijnco meisjes F 1e jaars [email protected]
Linda Tjaden LijnCo Jongens A | B | C [email protected]
Annemarie Verweij LijnCo Jongens D [email protected]
Eugénie van der Wel Lijnco jongens E 2e jaars [email protected]
Marieke Brink Lijnco jongens E 1e jaars [email protected]
Fleur Ausems Lijnco jongens F 2e jaars [email protected]
Roos Eichhorn Lijnco jongens F 1e jaars [email protected]
Roos Eichhorn LijnCo Hummels [email protected]
Claire Wortman LijnCo Keepers meisjes [email protected]
Bente Captein LijnCo Keepers jongens [email protected]
Lijnco's Senioren
Bente Captein Lijnco Dames [email protected]
Thijs van Moorselaar Lijnco Heren [email protected]
Yorick Debeus Lijnco Trimhockey [email protected]
Oefenwedstrijden
Suzanne Linting Coördinator [email protected]
Scheidsrechterscommissie
Peter Barentsen Voorzitter [email protected]
Kees Piket Begeleiding scheidsrechters
Femke Effting CS+-opleiding talentvolle scheidsrechters [email protected]
Aneta Bruggers-Haan Indeling zondag [email protected]
Jacqueline Kremer Secretaris
Aneta Bruggers-Haan Indeling zaterdag [email protected]
Secretariaat
Patricia Charité Secretaris [email protected]
Sponsorcommissie
Domien Tolsma Voorzitter
Marjolein Volgering Secretaris
Bianca Rodenburg Penningmeester
Simcha Rozema Lid
Niels Reitsma Lid
Michiel Wijnans Lid
Strafcommissie
Jeroen Groot Lid
Shirly Brouwer Lid
Lonneke Speur Lid
TC Hockey
Pierre Captein Voorzitter
Metha Alink Secretaris
Monica Vervark Penningmeester
Teddy Voordouw Tophockey (selectieteams)
Maarten van Moorsel Senioren
Edwin Aartman Jeugd ABCD
Yorick Debeus Jongste Jeugd EF
Pierre Captein Trainingscommissie
Peter Barentsen Scheidsrechterscommissie
René Bastiaans Keeperscommissie
Toernooicommissie
Robert Jan Houweling Voorzitter
Ria Heijmans Lid
Bernice Vonk Lid
Tijmen Swier Lid
Tophockey (selectieteams)
Teddy Voordouw Voorzitter
Teddy Voordouw Heren 1 / Jongens A & B
Teddy Voordouw Jongens C & D
Marjon Stroet Dames 1 / Meisjes A
Mirjam Booij Meisjes A & B
Sophie Custers Meisjes C & D
Claudia Lette Coaching traject
Trainingscommissie
Pierre Captein Voorzitter
Vincent Welink Contracten trainers
Suzanne Linting THEO en opleidingen trainers
Luuk Buma Zaalhockey
Ruud van Tol Zaalhockey
Verenigingsoördinator
Aneta Bruggers-Haan Verenigingsoördinator [email protected]
Vertrouwenspersoon
Bas van Batenburg Vertrouwenspersoon [email protected]
Wedstrijdformulieren
Aneta Bruggers-Haan Coördinator [email protected]
Wedstrijdsecretariaten
Fleur Ausems Jongste jeugd [email protected]
Aneta Bruggers-Haan Jeugd [email protected]
Aneta Bruggers-Haan Senioren [email protected]
Suzanne Linting Oefenwedstrijden jeugd [email protected]
Aneta Bruggers-Haan Zaalhockey [email protected]
Zaalhockey
Luuk Buma Coördinator [email protected]
Ruud van Tol Coördinator [email protected]

Video


Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn