Trainingsschema
fotoheader2.jpg header.jpg
Senioren
D2
20:30 - 22:00
5 - CD
Trainer(s)
Nate Webster
Opmerkingen
D5
20:30 - 22:00
2 - AB
Trainer(s)
Ellen Dieben
Opmerkingen
Junioren A
MO18-1
19:00 - 20:30
1 - AB
Trainer(s)
Nate Webster
Opmerkingen
MO18-2
19:00 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Donna ten Brink
Opmerkingen
MO18-3
19:00 - 20:30
1 - CD
Trainer(s)
Kiki Blaas
Opmerkingen
MO18-4
19:00 - 20:30
3 - AB
Trainer(s)
Robin Rolink
Opmerkingen
MO18-5
19:00 - 20:30
5 - CD
Trainer(s)
Marin Bögemann
Opmerkingen
Junioren B
MO16-3
19:00 - 20:30
5 - AB
Trainer(s)
Shirly Brouwer
Opmerkingen
MO16-6
17:30 - 19:00
1 - AB
Trainer(s)
Eliza Hakstege
Opmerkingen
Junioren C
MO14-1
19:00 - 20:30
3 - CD
Trainer(s)
Eliza Hakstege
Gioia Carletti - Talle
Opmerkingen
MO14-2
17:30 - 19:00
5 - CD
Trainer(s)
Donna ten Brink
Marin Bögemann
Opmerkingen
MO14-5
17:30 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Kiki Blaas
Opmerkingen
Junioren D
MO12-1
17:30 - 18:30
2 - B
Trainer(s)
Fleur Ausems
Opmerkingen
Extra training JO12-1/2 & MO12-1/2/3 Om de week Jongens en Meisjes
MO12-2
17:30 - 18:30
2 - B
Trainer(s)
Fleur Ausems
Opmerkingen
Extra training JO12-1/2 & MO12-1/2/3 Om de week Jongens en Meisjes
MO12-3
17:30 - 18:30
2 - B
Trainer(s)
Fleur Ausems
Opmerkingen
Extra training JO12-1/2 & MO12-1/2/3 Om de week Jongens en Meisjes
Jongste jeugd E8
MO10-1
17:30 - 18:45
3 - CD
Trainer(s)
Fenna van Zeijts
Zoë Aschman
Opmerkingen
MO10-2
17:30 - 18:45
3 - CD
Trainer(s)
Danique Postma
Neyva Isabel Albregt
Opmerkingen
MO10-3
17:30 - 18:45
3 - CD
Trainer(s)
Maud Wagter
Ninthe Botman
Opmerkingen
MO10-4
17:30 - 18:45
3 - AB
Trainer(s)
Maeve Nouwens
Merle Scholte
Opmerkingen
MO10-5
17:30 - 18:45
3 - AB
Trainer(s)
Fiene Bouwman
Thirza Haring
Opmerkingen
Jongste jeugd E
MO9-1
16:15 - 17:15
3 - CD
Trainer(s)
Liv Baesjou
Sofie Kunen
Opmerkingen
MO9-2
16:15 - 17:15
3 - CD
Trainer(s)
Amy van der Linden
Charlotte Hehemann
Opmerkingen
MO9-3
16:15 - 17:15
3 - CD
Trainer(s)
Brechtje te Lintel Hekkert
Julia Muns
Opmerkingen
MO9-4
16:15 - 17:15
3 - AB
Trainer(s)
Amber Zwanenburg
Kiki Meevers Scholte
Lenthe Rijsdam
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MO7-1
16:15 - 17:15
5
Trainer(s)
Babette Bokern
Farida Issa Moussa
Opmerkingen
MO8-1
16:15 - 17:15
5
Trainer(s)
Noor Timmers
Sanne Duijm
Opmerkingen
MO8-2
16:15 - 17:15
5
Trainer(s)
Floor Huntjens
Manou Dijkstra
Opmerkingen
MixO7-1
16:15 - 17:15
5
Trainer(s)
Kiki Broer
Rosa De Looij
Opmerkingen
MixO7-2
16:15 - 17:15
5
Trainer(s)
Mara Vervark
Tess Hageraats
Opmerkingen
Jongste jeugd G
HUM/FUN
16:15 - 17:15
2 - AB
Trainer(s)
Fleur Ausems
Imke van Wilgen
Opmerkingen
Senioren
H2
20:30 - 22:00
5 - AB
Trainer(s)
Pieter van der Linden
Opmerkingen
H3
20:30 - 22:00
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H30-1
20:30 - 22:00
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H4
20:30 - 22:00
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JO18-2
19:00 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Thierry Overdijk
Opmerkingen
Junioren C
JO14-1
17:30 - 19:00
5 - AB
Trainer(s)
Sanne Wortman
Thierry Overdijk
Opmerkingen
JO14-2
17:30 - 19:00
1 - CD
Trainer(s)
Robin Rolink
Opmerkingen
Junioren D
JO12-1
17:30 - 18:30
2 - A
Trainer(s)
Fleur Ausems
Opmerkingen
Extra training JO12-1/2 & MO12-1/2/3 Om de week Jongens en Meisjes
JO12-2
17:30 - 18:30
2 - A
Trainer(s)
Fleur Ausems
Opmerkingen
Extra training JO12-1/2 & MO12-1/2/3 Om de week Jongens en Meisjes
Jongste jeugd E8
JO10-1
16:15 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Seeger van Leeuwen
Symon Kalksma
Opmerkingen
JO10-2
16:15 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Sanne Kok
Sanne Rodenburg
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JO9-1
16:15 - 17:15
3 - AB
Trainer(s)
Luca van der Weele
Paul Wismeijer
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JO8-1
16:15 - 17:15
5
Trainer(s)
Chiara Debeus
Seán van Schagen
Opmerkingen
JO8-2
16:15 - 17:15
5
Trainer(s)
Floortje Keijzer
Tim Vons
Opmerkingen
Overig
Junis
15:00 - 17:00
4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen