Trainingsschema
fotoheader2.jpg header.jpg
Dit schema loopt van 30-11-2020 t/m 11-12-2020
Senioren
D1
20:00 - 20:30
5 - AB
Trainer(s)
Arnoud Boersma
Opmerkingen
D1
20:30 - 22:00
5
Trainer(s)
Arnoud Boersma
Opmerkingen
D3
20:30 - 22:00
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ3
20:30 - 22:00
3 - CD
Trainer(s)
Dion Charité
Opmerkingen
Junioren A
MA1
17:00 - 18:30
5 - AB
Trainer(s)
Rick Dieben
Opmerkingen
Junioren B
MB2
18:30 - 20:00
5 - AB
Trainer(s)
Daan Auney
Marieke Kroon
Opmerkingen
MB3
19:00 - 20:30
5 - CD
Trainer(s)
Marcel Bakx
Opmerkingen
MB6
19:00 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Julian Lems
Opmerkingen
MB7
17:30 - 19:00
1 - AB
Trainer(s)
Julian Lems
Opmerkingen
MB8
17:30 - 19:00
1 - CD
Trainer(s)
Rosanne Bonte
Opmerkingen
Junioren C
MC4
17:30 - 19:00
5 - CD
Trainer(s)
Fleur Dekker
Nikki Verwoerd
Opmerkingen
MC5
18:00 - 19:30
2 - CD
Trainer(s)
Thijs van Tol
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:15 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Bibi van Keulen
Jilse Iemhoff
Opmerkingen
M8E2
16:15 - 17:30
1 - CD
Trainer(s)
Mara van de Meent
Opmerkingen
M8E3
16:15 - 17:30
1 - CD
Trainer(s)
Floor van der Windt
Opmerkingen
M8E4
16:15 - 17:30
1 - CD
Trainer(s)
Josephine Gouw
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
16:15 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Charissa van den Hoorn
Opmerkingen
M6E2
16:15 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Jasmijn Willemsen
Opmerkingen
M6E3
16:15 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Iris Huijbregts
Opmerkingen
M6E4
16:15 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Indy Bosman
Opmerkingen
Senioren
Trim 7
20:30 - 22:00
2 - CD
Trainer(s)
Marcel Bakx
Opmerkingen
Junioren D
Beg. DCB
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Marcel Bakx
Opmerkingen
Senioren
H1
20:30 - 22:00
1
Trainer(s)
Robbert Groeneveld
Opmerkingen
Indien Heren 1 niet traint, Dames 1 op veld 1. Veld 5 is dan vrij.
H2
19:00 - 20:30
1 - AB
Trainer(s)
Sander van Perlo
Teddy Voordouw
Opmerkingen
H4
20:30 - 22:00
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:15 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Kristiaan Bruggers
Opmerkingen
J8E2
16:15 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Willem van Duin
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
16:15 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Veralinde Bonte
Opmerkingen
J6E2
16:15 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Juul van Katwijk
Opmerkingen
Overig
Junis
16:00 - 17:00
4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen

Agenda

Nog geen agenda punten.
Hele agenda

Video


Contact


Adres
Olympiaweg 3,
Sportpark Zegersloot,
2406 LG Alphen a/d Rijn
(0172) 475903
[email protected]

Postadres
Postbus 8,
2400 AA Alphen a/d Rijn